Çözüldü Windows 10 DRIVER IRQL NOT LESS OR EQUAL Mavi ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Celalperen

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, laptop'umu aldığım günden bu yana çeşitli bir kaç hata alıyorum. Servise gönderdiğimde bana formatlayıp geri gönderdiler. Aynı zamanda donanımsal testlerden geçtiğini ve sorunsuz olduğunu belirttiler. Ancak bilgisayarımda oyun oynarken driver_not less_or equal hatası alıyorum (nvlddmkm.sys) şeklinde ayrıca kernel_security_check failure ve bazende system therad exception not handled hataları. Dmp dosyalarıma buradan ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Bilgisayarımı kullanamaz oldum yardım ederseniz sevinirim. Konuyla alakası olabilir diye yazıyorum hangi internet tarayıcısını kullanmak istesem arada bir gezinirken sayfalar çöküyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba arkadaşlar, başta @Recep Baltaş abim olmak üzere yardımda bulunmaya çalışan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. 8 aylık servis mağduriyetimin sonunda Anakart değişimini servise kabul ettirip bilgisayarımın sorununu çözmüş bulunmaktayım. Aynı sıkıntıyı yaşan arkadaşlar olur diye sonucu burada da belirtmek istedim. Herkese iyi forumlar...
Benim de masaüstü bilgisayar günde 5 kez mavi ekran veriyor, servise yolladım farklı farklı Windows'lar kuruldu defalarca işte, 2 gun bağladılar test ettiler hata yok dediler. Farklı farkı servisler denedi yok arkadas yok çözüm. İrql not les ör equel ile irql GT Zero at System service hata kodlari yenileri olursa ekerim. Saygılarımla.

Arkadaşlar Merhaba. Her şeyi yaptınız hala bu sorun devam mı ediyor? Bu %90 çip arızasıdır. Çip derken ekran kartından bahsediyorum. Buradaki tutarsızlık bu hataya sebep oluyor. Harici istediğiniz kadar uğraşın. Eski bir kart ise değişim ya da kalıplama oluyor. 840M gibi ve üstü kartlarsa kalıp işine kolay kolay girmez servisler. Geçmiş olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı