Çözüldü Windows 10 Home'dan Pro'ya Geçiş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ender019

Hectopat
Apple bilgisayara Boot Camp ile Windows 10 Home kurdum. Aldığım Windows anahtarı Windows Pro için bir yanlışlık olmuş. Şimdi ise Windows Pro geçiş yapmak istiyorum.
Home sürümünden Pro sürümüne geçiş için bir ürün anahtarı verilmiş.
Ürün anahtarı VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T bu şekildedir. Ürün anahtarını girdiğimde 0x803fa067 hatası alıyorum.
Ne yapmam gerekli kısa sürede yardımcı olursanız sevinirim.
Adsız.jpg
Adsız1.jpg

Windows'un sitesinde bu kod ile tekrar denemenizi söylüyorlar.

YTMG3-N6DKC-DKB77-7M9GH-8HVX7

Eğer bunu denedikten sonra şu hatayı alırsanız "0xc03f6506" Powershell'i yönetici olarak açarak şunu girin "slmgr /ipk [lisans kodunuz]"

Bak ne diyor. Geçerli bir dijital lisansınız veya ürün anahtarınız olmadığı için diyor. Sen internetten bulmuşsun burada gelip olmuyor diyorsun. Zaten lisans anahtarını görünce anladım internetten bulduğunu. Çünkü bilindik bir lisans anahtarı. :D:D:D

Bir keresinde bende denemiştim aynı ürün anahtarını :D:D:D
Ekran Alıntısı.PNG

Bu da işin ispatıdır :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Bak ne diyor. Geçerli bir dijital lisansınız veya ürün anahtarınız olmadığı için diyor. Sen internetten bulmuşsun burada gelip olmuyor diyorsun. Zaten lisans anahtarını görünce anladım internetten bulduğunu. Çünkü bilindik bir lisans anahtarı. :D:D:D

Bir keresinde bende denemiştim aynı ürün anahtarını :D:D:D
Eki Görüntüle 297996
Bu da işin ispatıdır :D

Bunlar yükseltme anahtarları.
Windows'u bununla etkinleştiremezsiniz zaten.
Arkadaş yükseltme yapabilmek için kullanıyor bu anahtarı.
Bilginiz olmayan konuya yazmayın.

Bunlar yükseltme anahtarları.
Windows'u bununla etkinleştiremezsiniz zaten.
Arkadaş yükseltme yapabilmek için kullanıyor bu anahtarı.
Bilginiz olmayan konuya yazmayın.
Bak ne diyor "Geçerli bir dijital lisans anahtarınız bulunmadığı için etkileştiremiyorsunuz." Bu da demek oluyor ki lisans anahtarı geçerli değil.

Bak ne diyor "Geçerli bir dijital lisans anahtarınız bulunmadığı için etkileştiremiyorsunuz." Bu da demek oluyor ki lisans anahtarı geçerli değil.
Bunun için çözüm sunduysanız eyvallah, ama ben öyle bir şey göremiyorum.
Sen internetten bulmuşsun burada gelip olmuyor diyorsun. Zaten lisans anahtarını görünce anladım internetten bulduğunu.
Böyle demek yerine "Şunu şöyle yaparsan olabilir" demek konuyu açan arkadaşa yardımcı olmak önemli.
Tekrardan söylüyorum; Bilginiz olmayan konuya yazmayın.

2. olarak benim söylediğimi etkinleştirme anahtarı olarak algıladın. Peki denediği lisans anahtarı neden internette Windows 10 pro etkinleştirme anahtarı diye geçiyor o zaman. :D
Bu herkesin bildiği bir lisans anahtarı.
Zaten windows 10 kurarken ürün anahtarı sormuyor.
Bunun için çözüm sunduysanız eyvallah, ama ben öyle bir şey göremiyorum.

Böyle demek yerine "Şunu şöyle yaparsan olabilir" demek konuyu açan arkadaşa yardımcı olmak önemli.
Tekrardan söylüyorum; Bilginiz olmayan konuya yazmayın.
Adsız1.jpg

Bak hala aynı şeyi söylüyorsun. Lisans anahtarını internetten bulduğu için geçerli bir lisans anahtarınız olmadığı için etkinleştiremiyor sunuz diyor. Sen bu yükseltme anahtarı diyorsan o zaman etkinleştiremiyoruz yerine yükseltemiyoruz yazardı.

Bu arada üste çıkmak için bilginiz olmadan bir şey yazmayın diyorsun. Şu an lise son sınıf bilgisayar bölümü veritabanı programcılığı dalı okuyorum.
Konuyu okuyun, konuyu!
Arkadaş Windows 10 Home kurmuş, Pro'ya yükseltmek istiyor.
Windows da yasal olarak bir ürün anahtarı vermiş, bunu kullanarak yükseltin diyor.
Ne yapacak?
Her yerde kullanılıyor diye kullanmayacak mı?
https://support.microsoft.com/tr-tr...activation-servers-error-after-installing-the
Bak yükseltemiyoruz demiyor. Windows'u bu cihazda etkinleştiremiyoruz diyor.
Hem de geçerli değil diyor lisans anahtarı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı