Çözüldü Windows 10 Sisteme Ayrılan Bölümü Güncelleştiremedik hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tim

Zettapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Stockholm
Windows 10 Tool ile indirdiğim Windows, güncelleme yaparken böyle yapıyor:

Adsız.png

Aşağıdaki daha fazla bilgi butonunda herhangi bir şey yok. Windows 8'i kurmak için gereken sistem özelliklerini yazıyor. Windows 7 Home Basic yüklü notebooku güncelleştiriyorum.

Çözüm
@eka7a Dolaylı olarak da olsa sorunumu çözdüm. Teşekkürler. Sizin dediğinizi yapıp bilgisayarı yeniden başlatınca "Bootmgr eksik" hatası verdi. Ben de kurtarma DVD'si ile onarım yaptım ve bilgisayar açıldı. Şimdi güncelleme yapılıyor. Sorun "Sistem Ayrıldı" bölümünün olmamasıymış.
Konu kilitlenebilir.
Minitool Partition wizard programının Free sürümünü kur. Daha sonra Recovery için oluşmuş bölümü sil. EFI System Partition bölümüne sağ tıkla ve extend seçeneğini seç. (Büyük ihtimal sendeki EFI bölümü 100 MB bir alana sahiptir. Biz bu alanı 400 MB'ın üzerine çıkaracağız). Extend seçeneğinden sonra sildiğmiz Recovery bölümünün kapasitesi seçenekler arasına gelecek. EFI'nin kapasitesini 400 MB'tan biraz yukarıya çektikten sonra güncellemeyi yapabilirsin.

1.JPG
2.JPG
3.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı