Çözüldü Windows 8.1 Başlangıç Ekranından Masaüstünün Kaybolması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ottomans58

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi, başlangıç ekranında masaüstü ikonu birden bire kayboldu. Geçen gün PC'de virüs taraması yapmıştım. 2-3 virüs buldu, ondan sonra böyle oldu. Acaba virüsle bir alakası var mıdır? Kullandığım anti-virüs programı 360 Total Security.

Masaüstü ikonu sol en alt köşede geniş şekilde tutuyordum. Ayrıca sol yukarıda da 2 tane ikon eksildi. Fakat onların bi önemi yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

Masaüstü.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Modern arayüzü açın ve Ara'ya masaüstü yazın. Sonra masaüstüne sağ tıklayın, ardından başlangıç ekranına sabitleye tıklayın.

Sorun şu ki masaüstü arama ekranında da gözükmüyor :(

Çalıştır'a shell:Common Programs komutunu girin. Çıkan klasörde masaüstü yoksa bu linkten desktop.lnk indirin ve oraya atın. Ara'da çıkması lazım. Çıkarsa başlangıç ekranına sabitleyin.

Çalıştır'a shell:Common Programs komutunu girin. Çıkan klasörde masaüstü yoksa bu linkten desktop.lnk indirin ve oraya atın. Ara'da çıkması lazım. Çıkarsa başlangıç ekranına sabitleyin.

Hocam işe yaradı süpersin, çok sağ ol :) Gösterdiğiniz klasörde masaüstü kısayolu yoktu. Belli ki silinmiş. Virüs taramasından sonra ben de verdiğiniz linkten kısayolu indirdim düzeldi. Konu kilitlenebilir, tekrar teşekkürler :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı