Çözüldü Windows 8.1 Ekran Parlaklığı Sorunu

• Konuyu başlatan haşhaş
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 5B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
H

haşhaş

Ziyaretçi
Arkadaşlar ekranın parlaklığı ile oynuyordum, azaltıyordum. Birdenbire ekranın parlaklığını ne artırabildim, ne azaltabildim. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorununuzu az daha açar mısınız ? Bilgisayarı yeniden başlatmak, bu ufak hatalar için çözüm olabilir.

Ayrıca Windows 8.2 piyasaya çıkmadı henüz.

Sanırım Microsoft Türkiye'den tanıdık var.
Microsoft Türkiye değil Microsoft tüm dünya genelinde o arkadaşın yazdığını okusalar, Microsoft Windows 8.1 güncellemesi nerden baksan 26 Ekim'de çıktı windows 8 1 yıla yakın uğraştılar. Arkadaş Microsof'tan önce çalışmaya başlamış, onlardan erken çıkarmış. :) Tanıdık durumu Türkiye'de benim en nefret ettğim bir şeydir. :mad:

Senin C sürücüsündeki fotoğrafı biz nasıl görelim @haşhaş. Bu kaynaktan yararlan foruma resim nasıl yüklenir. https://www.technopat.net/forum/internet-erisimi/15167-imgur-dan-foruma-fotograf-ekleme.html

Windows 8.1 orjinal mı? Yerel hesap mı kullanıyorsun yoksa Microsoft hesabı mıı ? Fotoğraf foruma yükleyecek misin ?

Bilgisayarının özelliklerini yazar mısın? Driver için soruyorum büyük ihtimal notebook kullanıyorsun.

Arkadaşlar öncelikle hepinizden Allah razı olsun. Hepinize bir bir teşekkürler. Sorunu buldum, driver yükledim ve halloldu. Bilgisayarın markasının yazıp driverını indirip kurdum ve düzeldi. Saygılarım TECHNOPAT'a
:matrix:

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı