Çözüldü Windows 8.1 Güncelleştirmeler Denetleniyor Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Diğer bir problem ise Windows 8.1'e format atalı 5 gün falan oldu ama güncelleme gelmedi, güncelleştirmeleri denetle dedim ama saatlerce orada öyle bekledi ve hiç güncelleştirme bulmadı.

NOT: Windows 10'a geçmemi önerenler önermeden önce imzamı okusunlar!

Konu onaylanmadan ben problemi çözdüm, aşağıdaki videoda anlatılanların hepsini uygularsanız problem çözülüyor. Videonun sonlarında arkadaş bende 40 dakika sürdü, genelde 2 saat sürüyor diyorlar ve bazı yerlerde 5 saat sürdü yazıyor sizde de böyle olabilir demiş ama ben 15 dakika yemek yemeye gittim ve geldiğimde güncelleştirmeleri bulmuştu. Videoyu 2 kat hızlandırmada izlerseniz ben gibi uzun uzun beklemezsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Demekki temizlenecek bir şey yokmuş. :)

KB3138615 güncellemesi yüklü değilse kur yeniden başlat.

Sisteminiz güncelleme ile geçerli değil yazıyor. Önce normal Win 8.1 yani kullandığım PC'yi denedim, olmadı. 64 biti indirdim işte. Sonra diğer tüm güncelleştirme paketlerini de denedim, olmadı. Ne olur yardım et abi. Audacity vavoo OBS gibi programlar diyor C runtime paketini indirin yoksa API MS runtime hatası veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı