Çözüldü Windows 8.1 Güncelleştirmeleri Tamamlayamadık Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

clickclakbum

Hectopat
Daha fazla  
Kırk dört tane güncelleme vardı ve yeniden başlatmamı istedi, yaptım. 44 güncelleme bittikten sonra bu hatayı vermeye başladi. Dokuzdan on buçuğa kadar bekledim. Şu an beklemeye de devam ediyorum. Sistem geri yüklemeyi nasıl açabilirim?

"Güncelleştirmeleri Tamamlayamadık. Değişiklikler Geri Alınıyor. Bilgisayarınızı Kapatmayın."
İki kere yeniden başlattı ama hala bir değişiklik yok.

Son düzenleme:
Çözüm
İki saatin ardından üç kere de yeniden başlatmanın sonunda düzeldi. Sonuç olarak güncellemeler yapılmadı, teşekkürler.
Çözülmedi yani. Bu aracı deneyin:

Eğer sisteminiz kaldırıyorsa Windows 10'a geçin:

İki saatin ardından üç kere de yeniden başlatmanın sonunda düzeldi. Sonuç olarak güncellemeler yapılmadı, teşekkürler.

Çözüm

Maalesfef. Fakat güncellemeleri kapattım, yapmasam da olur bence. Şu ana kadar kullandığım tüm işletim sistemlerine Windows Update'yi kapattım.

Güncelleştirmeleri kapatınca güncelleme alamazsınız doğal olarak. Verdiğim linkten ISO indirip son sürüme geçiniz. Güncellemeyi kapatacaksanız güncelleme alamıyorum diye konu açmanızda bir mana yok bence. Yanlış mıyım?

Güncelleştirmeleri kapatınca güncelleme alamazsınız doğal olarak. Verdiğim linkten ISO inidirip son sürüme geçiniz. Güncellemeyi kapatacaksanız güncelleme alamıyorum diye konu açmanızda bir mana yok bence. Yanlış mıyım?
Hayır, doğru. Fakat bu konuyu açarken "güncelleyeyim, stabil çalışır" kafasındaydım. Fakat üç saat boyunca ve dört kere "yeniden başlatılıyor" beklemekten soğudum, artık yapmaya dahi korkuyorum. Güncelleme almamak için kapattım zaten, teşekkür ederim.

Geri
Yukarı