Çözüldü Windows 8.1 Mavi Ekran Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

nasahx12

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba sayın technopat forum üyeleri. Uzun zamandır bilgisayarıma Windows 8 yüklemek istiyorum. Ancak artık ümidimi yitirdim.

3 kez Windows 8 1 kez windows 8.1 enterprise yükledim. Ama hepsinde aynı hata galiba. :( 3xhybrid64.sys hatası aldım. Size soruyorum bunun bir çözümü var mı? Yoksa Windows 7'de kalacağım.

Bir de ram'im 2gb. 64 bit mi? 32 bit mi yüklemeliyim?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tamam o zaman siz bilgisayar hangi durumda çalışıyor ise o anda rapor alıp gönderin. Dediğim TV kartını sökün masaüstü ise.
Yalnız bir şey sormak istiyorum o verdiğiniz linkteki bağlantıyı sabah indireceğim. Sorum şu: Şu an bilgisayarımda windows 7 sorunsuzca çalışıyor bu aida 64 raporunu windows 7'de mi çalıştırıp vereceğim? Bir de benim anakartımı internete yazıyorum hiçbir bilgi çıkmıyor.

Maalesef sorun da orada. Windows 8'i açtıktan 4-5 saniye sonra kapanıyor. O zaman raporu güvenli modda mı atayım?

Murat5038 teşekkürler. Dediğin gibi TV kartını çıkarttım şu an Windows 8.1'i sorunsuzca kullanıyorum. Teşekkürler Technopat Forum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı