Çözüldü Windows 8 Format Sonrası %0 Update Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

alperonair

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI MAG FORGE 100R kasa
B450M PRO M-2 MAX
AMD R 3-3100
Radeon RX580
Windows 8 bilgisayarıma format attım, atmaz olaydım. Update %0 da kalıyor. Ekran kartı driverını da net framework olmaması sebebi ile yükleyemiyorum. 2 gündür çözüm bulamadım. Yardım lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
.Net Framework sonumu hallettim. Farklı bir internete bağlanmam sonunun çözümü için yeterli oldu. Nedendir bilmem. Güncelleme konusunda ise söylediğinizi yapıp haber vereceğim.

Windows Update Downloader | Anvisoft Bununla güncellemeleri yüklemeyi deneyin. Ayrıca .NET Framework sorununuzu anlamadım, biraz daha açın. Yüklemek istiyorsanız Microsoft'un sitesinden istediğiniz sürümü indirebilirsiniz.

Programı çalıştırdım bekliyoruz bakalım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
.NET Framework sorununuz neydi hala anlamış değilim :) Update ile ilgili tekrar sıkıntı çıkarsa haber verirsiniz.

84/159'a geldi. Sanırım program başarılı bir şekilde çalışıyor. Sonuçları haber edeceğim. :) :matrix::like:

.NET Framework sorununuz neydi hala anlamış değilim :) Update ile ilgili tekrar sıkıntı çıkarsa haber verirsiniz.
İnternet bağlatısı yok problemi alıyordum. O nasıl çözüldü anlamış değilim bir iki yol denemiştim aslında sonrasında yeniden açınca mı düzeldi farklı bir internete bağlanınca mı düzeldi bilemiyorum o_O

Sorunların hallolmasına sevindim. Son durum nedir?

Tüm güncellemeler tamamdır. Elinize emeğinize sağlık hocam :) konunun adını değiştiremedim, nasıl değiştirileceği konusunda da yardımcı olursanız başına bir ''Çözüldü'' yazayım. Yapamayan dostlarımızın da işine yarar belki :)

Rica ederim :) Onu siz yapamıyorsunuz maalesef.
@samet67671 Konu başlığına bir düzenleme yapabilir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı