Çözüldü Windows 8 formatında boot sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hac Bekir

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
ISO dosyasını flash belleğe attım. BIOSA gırıp USB'yi enabled yaptım. Formatı Bilgisayar açıkken yapmayacağım. En baştan yapıcağım. Anakart modelim M5A97 LE R2.0

Herkes de bu Windows 8 formatında sorun yaşıyor.

Kardeşim ben anlamıyorum. Lanet olası ana konuda ISO dosyası var. USB belleğe bu dosyanın nasıl yazılacağı var. Sonra USB bellekten nasıl boot edileceği de var. Halen daha gelmiş Windows 8 kuramıyorum diyorsun. Hayır konu başlığında da sorun yaşıyorum demişsin ama ortada bir soru sorduğun da yok.

Bari nerde takıldığını da söyle de ona göre cevap yazalım. Şanlıurfa'da yaşıyor olman sana özel kurlum rehberi hazırlayacağımız anlamına gelmiyor. Her şeyi devletten bekleme güzel kardeşim.

USB belleği takacaksın ve F8 ile boot menüsü açıp, USB belleği seçip kuruluma başlayacaksın. Bu kadar yani, ötesi yok.

Gerekli her şey burda var:

https://www.technopat.net/forum/windows-8-1/29656-windows-8-1-rtm-turkce-indirme-baglantilari.html

Gerçekten anlayamıyorum aynı anakart bende de var ama takır takır yükledim 15 dk sürmedi çözemedim ben sizi ne yapıyorsunuz şu bilgisayarlara. :(

Herkes de bu Windows 8 formatında sorun yaşıyor.

Kardeşim ben anlamıyorum. lanet olası ana konuda ISO dosyası var. USB belleğe bu dosyanın nasıl yazılacağı var. Sonra USB bellekten nasıl boot edileceği de var. halen daha gelmiş Windows 8 kuramıyorum diyorsun. Hayır konu başlığında dasorun yaşıyorum demişsin ama ortada bir soru sorduğun da yok.

Bari nerde takıldığını da söyle de ona göre cevap yazalım. Şanlıurfa'da yaşıyor olman sana özel kurlum rehberi hazırlayacağımız anlamına gelmiyor. Her şeyi devletten bekleme güzel kardeşim.

USB belleği takacaksın ve F8 ile boot menüsü açıp, USB belleği seçip kuruluma başlayacaksın. Bu kadar yani, ötesi yok.

Gerekli her şey burda var:

https://www.technopat.net/forum/windows-8-1/29656-windows-8-1-rtm-turkce-indirme-baglantilari.html

İşte o boot menüsü kısmında kalmıştım. Ben direk F12 ile açmaya çalışıyordum. F8 boot menüsünü açıyormuş teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı