Çözüldü Windows 8 mi Windows 7 mi ?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ElGaucho

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar şu anki sistemim Windows 7 64 Bit Ultimate. Çeşitli mavi ekran hataları almaya başladım bu aralar. Windows 8'e geçmem gerektiği söylendi moderatör tarafından. Yalnız arkadaşlarımın laptop bilgisayarlarında gördüğüm kadarıyla Windows 8 ve üzeri sürümlerde bazı oyunların ve programların açılmadığını gördüm. Örnek verecek olursak FIFA 13, Battlefield 3 gibi oyunlar. Bu yüzden Windows 8'e geçmek istemiyorum. Açıkçası kararsızım ve önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Windows 8 yerine 8.1'e geçerseniz hiçbir probleminiz olmaz. Ayrıca mavi ekran hatalarının sebebi donanımsal da olabilir. Ancak 8.1'e geçmek için beklemeyin.

Eğer öğrenciyseniz Windows 8.1'i DreamSpark hizmeti ile ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Eğer öğrenci değilseniz aşağıdaki konu aracılığıyla da ücretsiz olarak 8.1'e geçiş yapabilirsiniz.

Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları | Technopat Sosyal

Son düzenleyen: Moderatör:
Mavi ekran hatalarının donanımsal olmadığına eminim. Memtest86+ ile RAM leri test ettim ve HD Tune Pro programı ile HDD test ettim ve Allah'a şükür hiçbir sorun çıkmadı. Ama Windows 8.1'e geçersem bazı oyunları oynayamayacak gibi hissediyorum. Bu yüzden de geçtiğim zaman pişman olmak istemiyorum.Kesin olarak Windows 8.1 sorunsuz mudur her manada performans ve oyun için? Bu soruyu Windows 8.1 kullanan arkadaşlarda cevaplarsa sevinirim.

Mümkün oldukça insanları 8.1'e yönlendiriyoruz ve sosyalde bir çok insan Windows 8.1 kullanıyor. Aktif olarak oyun oynayan birisi olarak 8.1'e daha erken geçmediğim için pişmanım. Yalnızca oyunlarda değil, genel anlamda da 8.1 diğer Windows işletim sistemlerinden çok daha üstün. 8.1'e geçerseniz bu zamana kadar geçmediğiniz için pişman olabilirsiniz. ;)

FIFA 13 de BF3 de Windows 8'de çalışıyor. Hatta bu iki oyun da Windows 8 uyumlu olarak geliştirildi. Ama arkadaşların bedava dağıtılan BF3'ü bile korsan oynuyorsa kendi eksiklikleri.

Steam istatistiklerine bakarsan herkesin Windows 7'yi terk edip 8.1'e geçtiğini görürsün:

Steam Hardware & Software Survey

Tabii ki 8.1!

Neden Windows 8? | Technopat Sosyal

Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları
Teşekkürler Recep abi :). Bende tam böyle bir cevap arıyordum işte.

Mümkün oldukça insanları 8.1'e yönlendiriyoruz ve sosyalde bir çok insan Windows 8.1 kullanıyor. Aktif olarak oyun oynayan birisi olarak 8.1'e daha erken geçmediğim için pişmanım. Yalnızca oyunlarda değil, genel anlamda da 8.1 diğer Windows işletim sistemlerinden çok daha üstün. 8.1'e geçerseniz bu zamana kadar geçmediğiniz için pişman olabilirsiniz. ;)
Çok teşekkürler kardeş. :) İnşallah geçince Windows 8.1'e ben niye daha önce geçmedim derim. ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerekli yorum geldiğine göre konuyu kilitliyorum. İyi forumlar. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı