Çözüldü Windows 8 - Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. Kod 43

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence mümkün değil. Çünkü Windows 7 ile uyumlu olan her şey Windows 8 ile de uyumlu. Gözünle görmediysen böyle bir uyumluluk sorununu inanma. Bunlar sadece çamur. :)
Windows 7 yüklerse belki düzelir :) Ekran kartının bozulup bozulmadığını anlayabilir bu sayede.

HD 6300 nasıl Windows 8 ile uyumsuz olabilir ? Böyle bir şeyi nasıl düşünebilirsiniz ? HD 2600'ler bile sorunsuz çalışıyor. Windows 8'e attığınız bir çamur sadece bu.

HD 6300 nasıl Windows 8 ile uyumsuz olabilir ? Böyle bir şeyi nasıl düşünebilirsiniz ? HD 2600'ler bile sorunsuz çalışıyor. Windows 8'e attığınız bir çamur sadece bu.
Ben sadece sorunun nerden kaynaklı olduğunu anlamak için windows 7 kurmasını önerdim zaten bende Windows 8 pro kullanıyorum.Windows 8'i çamurlamaya kalksam windows 8'i kurmazdım bile .

Yanlışım varsa düzeltin ama Ekran kartın windows 8 ile uyumlu olmayabilir yani bazı ekran kartları windows 7 de çalışıyor ama windows 8'de çalışmayabiliyor

Yanlışım varsa düzeltin demişsin onun üzerine düzeltiyoruz biz de. Bahsedilen kart HD 6300 serisi bir karttır. Windows 8 ile de sorunsuz çalışmaktadır. Oturduğum yerden 10 metre uzaklıkta HD 6400M serisi ekran kartı Windows 8 ile sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Ki onu geçtik 6 metre uzaklıkta HD 3650 aynı şekilde sorunsuz çalışıyor. HD 2600 de sorunsuz çalışıyordu.

Merhaba , ben bugün Windows 8'e geçtim ekran kartının driverini yüklememe rağmen bu hatayı alıyorum yardımcı olabilir misin?

Edit: Windows 7'de böyle bir sorun yoktu.

Ben de arkadaşın dediği dikkatimi çektiği için böyle bir şey yazdım. Çok eminim demedim zaten.

Egemen verdiğiniz sürümü yükledim sonuç aynı daha önce kendim elimle yüklediğim zaman sorun kalkıyordu ancak bilgisayara reset atınca sonuç yine aynı.

Arkadaş şimdi konuyu yazdığı gün Windows 8'e geçtiyse bu daha önce olayı ne zaman oluyordu ben onu merak ediyorum asıl. Benim düşündüğüm şu oldu : Windows 7 kullanırken benzer bir şey oluyordu ama eliyle yüklediği zaman sorun kalkıyordu.

Arkadaş şimdi konuyu yazdığı gün Windows 8'e geçtiyse bu daha önce olayı ne zaman oluyordu ben onu merak ediyorum asıl. Benim düşündüğüm şu oldu : Windows 7 kullanırken benzer bir şey oluyordu ama eliyle yüklediği zaman sorun kalkıyordu.
Belki de Recep Baltaş'ın dediği doğruydu 'Ekran kartı bozuk olabilir'

Ekran kartı bozuk olsaydı Crysis 3'ü oynayabileceğimi sanmıyorum ayrıca Windows 7'de hiçbir hata almadan kullanıyordum Windows 8'i denemeliyim diye düşündüm onun için geçtim.

- - - Güncellendi - - -

Sorun çözüldü arkadaşlar driveri silip tekrar yükledim artık temiz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı