Çözüldü Witcher 3, bu adamları nasıl alt edebilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

DracheN

Kilopat
Yer
Jüpiter
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel Core i5 12400F (6C/12T) GPU: MSI GEFORCE RTX 2060 VENTUS GP OC 6GB GDDR6 192Bit RAM: GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV DDR4 3200MHz CL16 Motherboard: MSI H610M BOMBER DDR4 3200MHz(OC) SSD: Kioxia 500GB Exceria NVMe M.2 SSD (1700MB R / 1600MB W) PSU: THERMALTAKE TR2 S 650W 80 PLUS Case: MSI MAG FORGE M100R ARGB Monitor: MSI MAG 251RX 240HZ 1MS GtG 10-bit OS: Windows 11 Home SL
Arkadaşlar, bir göreve giderken karşıma bunlar çıktı, ben de öldürmek istiyorum fakat tek kılıç darbesinde canım yarıya iniyor. Ayrıca 4 kişiler ve birine vursam biri koşarak bana vuruyor. Nasıl öldürebilirim bunları yardımcı olur musunuz?
20200923191417_1.jpg

Çözüm
Hocam yanlış yolda ilerliyorsunuz zaten, takip ettiğiniz görev 35. seviyelerde başlamanız gereken DLC'nin başlangıç görevi. Diğer görevleri yaparak seviyenizi artırın.
O arkadaşlara karşı şu an pek bir şansın yok bence hesabı ilerleyen bir zaman bırak derim :)
Bırakmaktan başka çarem yok hocam arkadaşımın dediği gibi 35. level göreviymiş ben daha çok başlardayım, noobluk işte alışmaya çalışıyorum. :)

La olum ne level yükseltmesi dalgamı geçiyonuz 3-5 tane adam doclaya doclaya çok rahat keseresin en zor modda kendimden 30 level yüksek Grifin kesiyordum ki doclamayı geçtim ona kolay yolu da söyledim. Çok basit oyun gelişmeye ne gerek var. Herkese tek atınca ne zevki çıkıyor.

Keira Metz ile mağaradaki Vahşi Av askerini 20 dakikada igni ata ata kesmiştim üstümdekiler başlangıç itemleri. Sonra kontrat alıp binbir çeşit yaratığı yarım saatte kestiğim oluyordu 1 vuruşu ile tek yiyorsun ama kesersen de zevki çıkıyor. Oyunda gelişip gelişip haritayı temizlemekten bir insan nasıl zevk alır? 😀

Keira Metz ile mağaradaki Vahşi Av askerini 20 dakikada igni ata ata kesmiştim üstümdekiler başlangıç itemleri. Sonra kontrat alıp binbir çeşit yaratığı yarım saatte kestiğim oluyordu 1 vuruşu ile tek yiyorsun ama kesersen de zevki çıkıyor. Oyunda gelişip gelişip haritayı temizlemekten bir insan nasıl zevk alır?
O görevi yaparken benim de levelim düşüktü ve sürekli Keira Metz'in arkasında beklemiştim. Bir daha oynasam böyle yapacağımı sanmıyorum ama. 😅

O görevi yaparken benim de levelim düşüktü ve sürekli Keira Metz'in arkasında beklemiştim. Bir daha oynasam böyle yapacağımı sanmıyorum ama. 😅
Zevki öyle çıkıyor. O asker baltayla 1 vurdunmu canımın %70', gidiyordu 2 vuruşa ölüyorsun. Ama Keira 2 saniyelik sersemletiyor o sırada 3 kere vurup geriye doc atıp igni basıyorsun. Bu döngü ile 20 dakika sonra ölüyor adam 🤣 Bu bir şey değil bir tane çatalkuyruğa bir taktım kafayı, haritanın sınırında geliyor. 4 kez öldüm baktım olacak gibi bir iki level aldım Quen geliştirdim öyle kestim 1 saatte 😂

Zevki öyle çıkıyor. O asker baltayla 1 vurdunmu canımın %70', gidiyordu 2 vuruşa ölüyorsun. Ama Keira 2 saniyelik sersemletiyor o sırada 3 kere vurup geriye doc atıp igni basıyorsun. Bu döngü ile 20 dakika sonra ölüyor adam 🤣 Bu bir şey değil bir tane çatalkuyruğa bir taktım kafayı, haritanın sınırında geliyor. 4 kez öldüm baktım olacak gibi bir iki level aldım Quen geliştirdim öyle kestim 1 saatte 😂
Oyunun yarısını kaçarak geçirdiğim için o zevki bilemem. Sayısız kez deneyerek ölünce kurtadamdan basitçe kurtulmanın yolunu da bulmuştum. 😃

Senin yaptığın oyunu oynamak değil kendine işkence etmek @Elektrikci_Hasan :) ayrıca tek atacak duruma gelmeden önceki seviyelerde de işini görebilir.
İşkence de olsa kanımda o hazzı hissetmem lazım. Yoksa oymaya lüzum kalmıyor bence. 🙂

Hatta şehir içindeki badigartlar var onlar tüm yaratıklardan zor onlardan bile öldürdüğüm oluyordu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı