Çözüldü Xbox Game Pass yavaş indiriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

PanzerTR

Megapat
Makaleler
20
Arkadaşlar, Epic Games üzerinden bir şey indirdiğimde saniyede 12 MB gibi bir indirme hızı varken Xbox Game Pass'da indirme bir türlü başlamıyor, sıraya alındı diyor, 20 dakika sonra ise başlatılıyor diyor ama saatlerce başlamıyor. Başlayınca ise 1.2 Kb indiriyor. Bunun nedeni ve çözümü nedir? Mağaza güncellemelerini de yapamıyorum. Giriyorum, güncelleştirmeleri al diyorum ama yok, fotoğraftaki gibi kalıyor.

Ekran görüntüsü 2020-09-25 100046.png

Çözüm
İnternet hızım bu şekilde ama saniyede 20 kb indiriyor.
resim_2020-09-25_113239.png

Sorunun çözümü: Uygulama güncellemelerini yapmayın.
Açık olan diğer uygulamaları kapatıp indirmeyi tekrar deneyebilir misiniz? Diğer uygulamalardan etkilenip hızın yavaşladığı kişiler olmuştu forumda.

Windows'un güncel olduğundan emin olun. Bende aynı sorunu yaşamıştım, Microsoft'u aradım bilgisayara bağlanıp son güncellemeyi kurdular. Sonrasında sorun düzeldi.
Bu sorun çok saçma Microsoft Store kısmına girince güncelleştirmelere tıklıyorum yükleniyor diyip kapanıyor aynı sorunu mu yaşadınız?
Windows'un güncel olduğundan emin olun. Bende aynı sorunu yaşamıştım, Microsoft'u aradım bilgisayara bağlanıp son güncellemeyi kurdular. Sonrasında sorun düzeldi.
Windowsum güncel.

Arkadaşlar, Epic Games üzerinden bir şey indirdiğimde saniyede 12 MB gibi bir indirme hızı varken Xbox Game Pass'da indirme bir türlü başlamıyor, sıraya alındı diyor, 20 dakika sonra ise başlatılıyor diyor ama saatlerce başlamıyor. Başlayınca ise 1.2 KB indiriyor. Bunun nedeni ve çözümü nedir? Mağaza güncellemelerini de yapamıyorum. Giriyorum, güncelleştirmeleri al diyorum ama yok, fotoğraftaki gibi kalıyor.

Eki Görüntüle 680344

Aynı sorun Xbox kullanıcılarında da oluyor hocam. Bende sebebini merak ediyorum. 4 GB Fortnite güncellemesini 2 saatte yapıyor. Normalde 30 dakikada yüklemesi lazım. Sebebini bilen varsa lütfen söyleyin değerli hocalarım.

Yok arkadaş mağazayı bile güncelleyemiyorum güncellemeleri al diyorum bir süre donuyor sonra kapanıyor.

Hocam bence mağazanızda sorun var normalde böyle olmuyor biliyorum çünkü ben PC Game Pass'i de kullandım. Bende onda da sorun yoktu. Sadece Epic oyunları yavaş iniyordu. Mağaza uygulamasında sorun var bence hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı