Çözüldü Xbox One S kapalıyken ses çıkarıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

.Neo.

Kilopat
Xbox One S'imi kapattığımda bir süre ince bir fan sesi, ondan sonra da harddisk sesine benzer çok ince anca kulağımı dayadığımda duyduğum bir ses geliyor. Bu ses çıkarken fişi çekiyorum fakat bir sıkıntı yok şu ana kadar. Enerji tasarrufu modunda cihaz.

Çözüm
Xbox One S'imi kapattığımda bir süre ince bir fan sesi, ondan sonra da harddisk sesine benzer çok ince anca kulağımı dayadığımda duyduğum bir ses geliyor. Bu ses çıkarken fişi çekiyorum fakat bir sıkıntı yok şu ana kadar. Enerji tasarrufu modunda cihaz.
Bu bir sorun değil bu bir tercih. Kapalıyken harddiskinin çalışmasını istemiyorsan ayarlardan 'kapalıyken depolamayı kapat' yazan secenegi seç veya xboxu kapatırken ayarlardan 'tam kapat' seçeneğine tıklayarak kapat. Ben bazen harddiskimin çalışmasını tercih ediyorum oyun kaldığı yerden devam etsin veya xbox kapalıyken indirme işlemi yapabilsin diye.
Fişten çıkardıktan biraz sonra durmazsa sorun var ama fişte düğmeden veya menüden kapattıysan çalışmaya devam eder

Bu bir sorun değil bu bir tercih. Kapalıyken harddiskinin çalışmasını istemiyorsan ayarlardan 'kapalıyken depolamayı kapat' yazan secenegi seç veya xboxu kapatırken ayarlardan 'tam kapat' seçeneğine tıklayarak kapat. Ben bazen harddiskimin çalışmasını tercih ediyorum oyun kaldığı yerden devam etsin veya xbox kapalıyken indirme işlemi yapabilsin diye.

Çözüm
Sağolun cevaplar için.
O sadece hızlı açılışta yok mu?

Hocam bir de fanlar sesli Xbox'umun. Bir bilginiz var mı? Forumda açılan konu göremedim. Öyle aşırı değil.
Ekran kartı fanları ne yazık ki çok sesli çalışıyor. Oyun oynamiyorken ses yoksa korkmayın oyunda benim de arkadaşımın da ses yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı