Çözüldü XFX RX 5600XT 14 Gbps versiyonu VBIOS nereden bulunur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MuhammedShn

Femtopat
Merhabalar arkadaşlar.
İnce hesap üzerinden XFX AMD Radeon RX 5600XT thıcc III Ultra 6 GB 14 Gbps versiyonu satın aldım. VBIOS güncellemesi yaparken yanlışlıkla 12 Gbps versiyonu kurdum. Güncel BIOS versiyonu ise TechPowerUp ve XFX'in kendi sitesinde yok. Nereden bulabilirim acaba ya da elinde bu karttan bulunan varsa yedek alıp atabilir mi acaba?
Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Şurdaki 18. mesajda adam THICC 3 Ultra'ya linkteki 14GBps VBIOS'unu yükleyince olmuş bir dene istersen.
@Emre İpek @Horseman

İlk önce kartınızda hangi BIOS yüklü onu öğrenelim. Bu yüzden GPU-Z ile ekran görüntüsü paylaşırsanız güzel olur.
Hocam çözemediğim bi durum var. İncehesap'ın bana gönderdiği ekran kartının kutusunda bunlar yazıyor. XFX USA yani 14 gbps olmalı mantıken. lakin pc de Radeon softwarede 12,00 gbps yazıyor. Acaba incehesap çalışanları ekran kartını test edip tekrar paketlerken başka bir kartla karıştırmış olabilir mi ?

Dosya Ekleri

• aida.png
    aida.png
    15 KB · Görüntüleme: 47
  • benchtest1.png
    benchtest1.png
    63,8 KB · Görüntüleme: 55
  • gpu z.gif
    gpu z.gif
    28,1 KB · Görüntüleme: 60
  • gpuz 2.gif
    gpuz 2.gif
    18,4 KB · Görüntüleme: 55
  • hwinfo.png
    hwinfo.png
    58,2 KB · Görüntüleme: 53
  • table.png
    table.png
    155,7 KB · Görüntüleme: 53
Hocam çözemediğim bi durum var. İncehesap'ın bana gönderdiği ekran kartının kutusunda bunlar yazıyor. XFX USA yani 14 gbps olmalı mantıken. lakin pc de Radeon softwarede 12,00 gbps yazıyor. Acaba incehesap çalışanları ekran kartını test edip tekrar paketlerken başka bir kartla karıştırmış olabilir mi ?
Ekran kartının üstünde modeli yazar. Güç girişinin karşısında üstte. Onunla kutunun üstündeki model uyuyor mu? BIOS güncellemesini yapabildin mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı