Çözüldü Xonar DG 5.1 PCI Ses Kartı Driver Kurulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CaglarReyiz

Kilopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Gayrimenkul Satış Müdürü
Profil Kapağı
1522576706
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımdaki işlemciyi değiştirdim. Bu işlemi sağlarken BIOS vs. sıfırladım daha sonra temiz bir işletim sistemi kurdum. Asus resmi web sitesine gidip orijinal driver programını bulup indirip kurmaya çalıştığım zaman görseldeki gibi hata alıyorum. Yabancı forumları araştırdım ama pek bir şey elde edemedim.

Xonar DG Sürücüler & Araçlar | Ses Kartları | ASUS Türkiye
Linkteki Windows 10 64 Bit - Sürüm 8.1.8.18232015/10/28 bunu yüklediğim zaman hata alıyorum. Ayrıca aygıt yöneticisinin nasıl gözüktüğünün görselini de ekledim.

Adsız.png
2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Xonar_DG_8_1_8_1823_Win10_Formal\WIN10\SoftwareDriver\driver klasörüne gir. Burada yer alan XonarDG.INF dosyasını bu rehberdeki gibi yükle:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Xonar_DG_8_1_8_1823_Win10_Formal\WIN10\SoftwareDriver\driver klasörüne gir. Burada yer alan XonarDG.INF dosyasını bu rehberdeki gibi yükle:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı