Çözüldü Yazılımbudur Key'leri crack olabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DracheN

Kilopat
Yer
Jüpiter
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel Core i5 12400F (6C/12T) GPU: MSI GEFORCE RTX 2060 VENTUS GP OC 6GB GDDR6 192Bit RAM: GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV DDR4 3200MHz CL16 Motherboard: MSI H610M BOMBER DDR4 3200MHz(OC) SSD: Kioxia 500GB Exceria NVMe M.2 SSD (1700MB R / 1600MB W) PSU: THERMALTAKE TR2 S 650W 80 PLUS Case: MSI MAG FORGE M100R ARGB Monitor: MSI MAG 251RX 240HZ 1MS GtG 10-bit OS: Windows 11 Home SL
Arkadaşlar bu Key'ler sizce crack programlarında kullanılan Key'lerden biri olabilir mi? Ucuz olması düşündürücü. Çünkü ben bir zamanlar kullandım crackli makine kalıcı olarak aktifleştirildi yazısı geliyordu orijinal gibi. Bu Key'lerde de geliyor. Nasıl tam emin olabiliriz bir yöntemi var mı?

Çözüm
Crack ile birlikte indirdiğiniz yazılımı önce patchlemeniz gerekir, ki girilen key yanlış bile olsa kabul etsin. O yazılımlarda girdiğin keylerin hepsi yanlış aslında ama dosyalar patchlendiği için yazılım doğru kabul edip etkinleştirme işlemi yapıyor. Yani patchleme işlemi yapabilecek bir dosya indirmediğin için böyle bir şey mümkün değil.

Ucuza aldığın o keyler orijinaller.
Beyler sizin dedikleriniz beni tatmin etti, yazılımbudurdan keyi aldım bugün yarın teslim edilir sanırım. Hepinize teşekkürler.

Arkadaşlar bu Key'ler sizce crack programlarında kullanılan Key'lerden biri olabilir mi? Ucuz olması düşündürücü. Çünkü ben bir zamanlar kullandım crackli makine kalıcı olarak aktifleştirildi yazısı geliyordu orijinal gibi. Bu Key'lerde de geliyor. Nasıl tam emin olabiliriz bir yöntemi var mı?
Açıklama kısmında neyin ne olduğunu söylüyorlar zaten ekstra bir şey söylememize gerek yok.

Açıklama kısmında neyin ne olduğunu söylüyorlar zaten ekstra bir şey söylememize gerek yok.
Açıklama kısmında ne yazıyor mesela? Hangi açıklama?

Açıklama kısmında ne yazıyor mesela? Hangi açıklama?
Ekran Alıntısı.PNG

Crack ile birlikte indirdiğiniz yazılımı önce patchlemeniz gerekir, ki girilen key yanlış bile olsa kabul etsin. O yazılımlarda girdiğin keylerin hepsi yanlış aslında ama dosyalar patchlendiği için yazılım doğru kabul edip etkinleştirme işlemi yapıyor. Yani patchleme işlemi yapabilecek bir dosya indirmediğin için böyle bir şey mümkün değil.

Ucuza aldığın o keyler orijinaller.
O keyler aslında doğru, sadece birden çok aktifleştirme yapıldığı için kapatılıyor, patch'in olayı ise internete erişimi veya keyi kontrol etmeye kapamak.

Güvenilmez olsa, site forumda yasaklanırdı zaten dostum her hafta onlarca konu açılıyor yazılımbudur ile ilgili.
Demek ki insanlar üyelerden tatmin edici bilgi istiyor. Bırakın da buna moderatör arkadaşlar karar versin, siz değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı