Çözüldü Yazın Haswell mi almalı yoksa sonbahara kadar Broadwell'i beklemeli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Broadwell işlemcilerin özellikleri belli mi tam olarak? Çekirdek izlek gibi özellikler yani. Küçük olması soğutma açısından iyi mi olur?

Bence iyi olur, yani şöyle bir örnek vereyim; Küçük yangını söndürmek mi daha kolaydır, yoksa büyük yangını mı? :p

Yani sen de haklısın zaten hızlı olacağı kesin. Of ne yapacağımı bilmiyorum.

Asus Rog g750jz'yi de almak istiyorum yazın balkonumda Watch Dogs oynamak :D. Erken çıksaydı keşke olan işe bak ya

Şu An bilgisayarımda 2. Nesil işlemci var 2.5 yıldır kullanıyorum bf3 oynuyorum ekran kartı da 525m Medium ayarlarda pek sorun olmuyor yani. Yavaşlığa alıştım çünkü uykudan uyanması aynı ben yavaş yavaş kalkıyor :D.

Broadwell olayını düşüneceğim fiyat açısından çok olur mu bilmiyorum ama 5-6. Ay Bekleyemem çünkü üni geliyor ve parayı tutamam gibi. 7000 tl den alsam 5-6 ay sonra en az 6000tl den satarım sonra broadwell işlemcili alırım diye düşünüyorum. :). Satmam overclock da yapabilirim hiç birşey belli değil şu anda :D

Z97 anakartı alırsanız upgrade ile halledersiniz. Benim bilgisayarım 6 senelik BF3'ü low 10fps oynuyorum. Haline şükret be kardeş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı