Çözüldü Yedeklenen Dosyalar Format Atılınca Silinir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

*!!NIGHT!!*

Hectopat
Daha fazla  
Ben Steam'den d klasörüne oyunlarımı yedekledim ama bir yere kaydetmedim. O klasörde duruyor yedekleri.
Ben bilgisayara format atarsam oraya attığım yedekler de silinir mi? Eğer silinebilirse diye o dosyaları bir yere mi kopyalamam lazım?
Flaşlar da o kadar yer yok ve nereye kopyalıyacağım bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Format atarken D diskine dokunmazsanız, sadece C diskini biçimlendirirseniz hiçbir şey olmaz. Bu arada Steam yedeğinizi nasıl aldınız bilmiyorum. Steam > "Oyunları Yedekle ve Geri yükle" seçeneği ile D'ye yedekleyin. Format sonrasında "Yedekten geri yükle" seçeneği ile olduğu gibi geri alabilirsiniz.

yedeklemenu.jpg
Format atarken D diskine dokunmazsanız, sadece C diskini biçimlendirirseniz hiçbir şey olmaz. Bu arada Steam yedeğinizi nasıl aldınız bilmiyorum. Steam > "Oyunları Yedekle ve Geri yükle" seçeneği ile D'ye yedekleyin. Format sonrasında "Yedekten geri yükle" seçeneği ile olduğu gibi geri alabilirsiniz.

yedeklemenu.jpg

Çözüm

Eki Görüntüle 441758
Evet böyle yaptım. Teşekkürler cevaplarınız için.

Eki Görüntüle 441758
ben c diskine koydum yedeği silinir mi 81 gblik five nights at freddys security breach format atma sebebim tech worm kanalından windows 10'a format atma videosuna baktım ve attım ama atmaz olaydım bilgisayara özel verilen özellikler gitmiş nvıdıa ekran kartı gitmiş dolby audio gitmiş c diskine attım ben yedeği silinir mi

Geri
Yukarı