Çözüldü Yeni nesil konsollar çıkarken Xbox One S almak mantıklı mıdır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Phusro

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, Xbox One X sahibiyim ama abim ile ortak kullandığımızdan üniversiteye götüremiyorum ve bilgisayarım Forza gibi oyunlarda yeterince FPS veremiyor. Son zamanlarda Xbox büyük indirimlere gitti ve One S konsolunu gayet uygun fiyata alabiliyorsunuz. Bu yüzden ben de size sormak istedim. Yeni nesil konsollar gelirken Xbox One S almak mantıklı mı? Ayrıca sıfır değil ikinci el bir makine almayı düşünüyorum öğrenciyiz sonuçta 😀
s.jpg

Çözüm
Konsol Üssü kanalında iyi ve kötü yönleriyle değerlendirmişler bu konuyu. Görüşleri mantıklı gelmişti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Konsol Üssü kanalında iyi ve kötü yönleriyle değerlendirmişler bu konuyu. Görüşleri mantıklı gelmişti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Artı -1 Eksi
Çözüm
Exclusive takıntın yoksa xbox one s alınabilir. Öğrenciyim diyorsun game pass tam sana göre. İkinci el ps4 de alınabilir. Ama bu seferde ps4 tarafında oyunlar pahalı. Gerçi xbox tarafıda pahalı ama xbox game passden kurtarıyor. Sıfır bile alabilirsin bir ara 1300 tlye kadar düştüğünü gördüm. Cd takılmayan digital versiyon için konuşuyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı