Çözüm Aygıtınız veya bilgisayarınız doğrulanamadı

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yiğit Tasgın

Hectopat
Ben başarılı bir şekilde hp pavilion dv6590et notebook'uma sizin rehberiniz sayesinde kurulum yaptım, çok teşekkür ederim. Ancak bende app store da hata alıyorum sizin rehberinizde direk açılıyor,. Benim wifi kartım intel oldugundan driverleri yokmus o yuzden dun ayriyetten bir usb wifi cihazı aldım.

App store hatası: aygıtınız veya bilgisayarınız doğrulanamadı vs vs.. Dün biraz araştırdım ancak bir çözüme ulaşamadım. Yardımlarınızı bekliyorum. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım ben ethernet kullanarak dahi baglanamıyorum..
Birde o konudan cok anlamadım. O yuzden buraya tekrar yazdım teşekkurler...

Bende aynı sorunu yaşadım. Çözümün iki yolunu buldum. İlk yol en kolay olanı. Bootloader'ı değiştirin. En başta multi beast içindeki chameleon 2.1 ile boot ediyordum. Fakat dediğim gibi app store hatası aldım. Bunun yanı sıra yazıcı ve tarayıcıları çalıştıramadım. Bende Clover'ın son sürümünü kurdum ve sorun çözüldü.
Diğer çözüm ise icloud fix programı. Google'da aratın çıkacaktır. Videodaki adımları uygulayın sorun çözülüyor ama dediğim gibi 1. yol daha kolay.

Bende aynı sorunu yaşadım. Çözümün iki yolunu buldum. İlk yol en kolay olanı. Bootloader'ı değiştirin. En başta multi beast içindeki chameleon 2.1 ile boot ediyordum. Fakat dediğim gibi app store hatası aldım. Bunun yanı sıra yazıcı ve tarayıcıları çalıştıramadım. Bende Clover'ın son sürümünü kurdum ve sorun çözüldü.
Diğer çözüm ise icloud fix programı. Google'da aratın çıkacaktır. Videodaki adımları uygulayın sorun çözülüyor ama dediğim gibi 1. yol daha kolay.
Yani clover'ı kurdugumda iş tamam mı?

Bende tamam oldu. Dene ve sonucu bildir. Diğerleri içinde çözüm olur.

Arkadaşım denedim ancak bootloader sıkıntı yarattı. Usb ile boot ettim ancak açılmadı geçenlerde bu konuyu açtıktan 1 gün sonra tesadüfen girebildim "App Store" Maveriks in orjinal sürümü için, indirdim ama kuruluma başladığında yeniden başlatma gerekli deyip yüklemeye başladı. Yükleme bittikten sonra yeniden başladığında hiçbir değişiklik yoktu.
(burada seni de meşgul ediyorum kusura bakma)

Unibeast ile mi kurulum yaptın? Yoksa sitedeki imaj (raw) ile mi?

Ben sana sırasıyla yaptıklarımdan bahsedeyim.
Forumda bulunan imaj ile boot edemedim. (kurulum ekranında klavye mouse çalışmadı.)
Zar zor kurulumu tamamladım. Boot edemedim.
Unibeast kurulum yapmak için rehberi kullandım.

Multibeast içinde bulunan bootloader ile boot edebildim fakat appstore giriş yapamadım.
İcloudfix programı ile çözüm buldum fakat yazıcı ve tarayıcılar sıkıntı oldu.

Tekrar unibeast kurulumu yaptım. Hiçbir şey kurmadan doğrudan clover bootloaderin son sürümünü kurdum ve yeniden başlattım.
Açıldı.
Appstore sorunsuz girdi.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu.

Herkeze selam, Benim sistemim clover ile boot ediyor ama aynı sorunu bende yaşıyorum. İcloudfix programı olmadan halledilemezmi? şayet clover ile app store a giriş yapamıyorum. maverick kurulumunu technopat'tan indirdiğim raw dosyasıyla yaptım.

Arkadaşlar Mavericks in kurulu olduğu diskte kitaplık,preferences.systemconfiguration içindeki networkInterfaces.Plist dosyasını sildim ve yeniden başlatım, mac app stor a giriyor artık. ama sildiğim dosyayı bir kontrol edeyim dedim sildiğim dosya yeniden geri gelmiş. Umarım böyle devam eder.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı