Çözüm CS:GO VAC Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı Hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RIPSHOT

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Merhaba arkadaşlar ben oyunu bir hafta önce sorunsuz oynarken bugün bu hata ile karşılaştım. Oyuna bir türlü giremiyorum. VPN, Proxy kullanmıyorum. Ne yapmalıyım? Steam'dan çıkış yaptım. Oyun dosyalarını doğruladım. Çevrimdışı oldum girdim tekrar çevrimiçi oldun sorun yine aynı.

Çözüm
Arkadaşım çözümünü söyleyeyim ; Steam arka planda çalışırken masaüstü sağ alt köşede simgesi belirir ona sağ tıklayıp çıkış yapmalısın daha sonra Steam uygulamasını sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır, gelen soruya evet de daha sonra CS GO oyununa giriş sağlayabilirsin, rica ederim.
Arkadaşım çözümünü söyleyeyim ; Steam arka planda çalışırken masaüstü sağ alt köşede simgesi belirir ona sağ tıklayıp çıkış yapmalısın daha sonra Steam uygulamasını sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır, gelen soruya evet de daha sonra CS GO oyununa giriş sağlayabilirsin, rica ederim.
MALESEF PC Yİ AÇ KAPA YAPIP TEKRARDAN YAPTIM İŞE FELAN YARAMADI

bendede aynı sorun var internette gördüğüm herşeyi yaptım olmadı csyi silip tekrar yükledim enson 2017 3 temmuzda boyle buyuk vac hatası olmus herhalde belli aralıklarda yapıyor boyle hatalar steama desteğe yazın en yakın zamanda güncelleme ile fixlenir nekadar eleştiri olursa okadar hemen gelir güncelleme

Güncellemeden dolayı genel sorun vardı gün içerisinde düzeltilmişti, mesajları şimdi görüyorum.

Geri
Yukarı