Çözüm GTA 5 Launcher Çalışmayı Durdurdu Hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Xlett

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Ogrenci
GTA 5'i ilk olarak laptopımda oynuyordum. Bir tane HDD olduğu için hiç bir sorun yasamadan GTA 5'i açabilmiştim. Masaüstüne geçtiğimde C diskinde yer olmadığı için oyunu D diskine yüklemek zorunda kaldım ve oyun 2 ay boyunca açılmadı.

upload_2016-2-2_7-43-33-png.137299

İnternetteki çözümlerin çoğunda ekran kartını devre dışı bırakarak oyunu başlattığımızda oyunun çalışacağı gözüküyordu fakat hiçbir çözüm yolu çalışmadı. Asıl sorunun çözümü oyun yüklendiğinde belgelerim klasörünün içine Rockstar Games diye klasör oluşturuyor ve bu klasörün içinde sizin Social Club bilgileriniz bulunuyor. Sanırsam oyun D de bulunduğu için ve C diskinde Social Club bilgileri bulunduğu için Launcher çalışmayı durduruyordu. Bu sorunu belgelerim klasörünü D diskine konumlandırarak çözdüm. Belgelerim klasörüne sağ tıklayarak açılan menüde konumdan D diskine yerleştirerek bu sorun çözülmüş oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA 5'i ilk olarak laptopımda oynuyordum. Bir tane HDD olduğu için hiç bir sorun yasamadan GTA 5'i açabilmiştim. Masaüstüne geçtiğimde C diskinde yer olmadığı için oyunu D diskine yüklemek zorunda kaldım ve oyun 2 ay boyunca açılmadı.

upload_2016-2-2_7-43-33-png.137299

kardeş bende oyun açılıyor ama siyah ekran verip 5 dk sonra çalışmayı durdurdu diyor biliyorsan nasıl çözüldüğünü bana bi açıklarsan çok memnun olurum

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı