Çözüm Intel DP35DP iAtkos ML2 Kernel Panic

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cagan

Hectopat
Merhaba.

• Intel Dp35dp anakart
  • Intel Core 2 duo e6550 cp
  • Ati radeon 2600 ekran kartı.

Desktop bilgisayarıma ML2 kurduktan sonra açılışta aşağıdaki hataları alıyorum. CPU ile ilgili hataları bunları nasıl aşarım?

KD5P4l.jpg

wzp35g.jpg

xJza3q.jpg

Hataya neden olan sürücü ElliottForceLegacyRTC. ML2 kurarken bu seçeneği seçmeyin. Legacy RTC diye geçer.

Sisteminiz fena değil bu arada. Size birkaç tavsiye:

Aynı mainboard'a mavericks kurmaya çalışıyorum. Usb üzerinden boot ettirmeyi başaramadım. ( Aynı usb laptop ta boot ediyor)

Yaptıklarım.
1. Bios u en güncel hale getirdim.
2. Sata Ahci moda geçtim.
3. Boot için yeni moda geçtim.
4. Bootloader değişimi için 1 bastım.

- - - Güncellendi - - -

Bu rehber ile kurmayı deneyeceğim. UniBeast Mac OS X Mavericks Rehberi » Technopat

Unibeast mac kurulumu sorunsuz gerçekleşti. Ethernet kartı driver ini da tanıtıp nete girdim. Sonrasında multibeast ile tüm driverları tanıttım restart ettim ve aşağıdaki hatayı almaya başladım. Çözüm önerisi olan ?

e2q3OE.jpg

Aslında multibeast'in işine karıştım biraz. Ses kartını da yüklemesi için ayar değiştirdim. Sorun bundan kaynaklanıyor sanırım. Aynı sorunun çözümü için neler yapılıyor bilgi verirseniz sevinirim. Multibeast in verdiği çıktı şuydu:

ekpzmA.jpg

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı