Çözüm OS X El Capitan boot hatası - OsxAptioFixDrv

• Konuyu başlatan mu1453
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 10B
Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mu1453

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Hata resimdedir.

Requested memory exceeds our allocated relocation block.

hata el capitan.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aşağıda Clover boot dosyalarını ve drv dosyalarını paylaştım.
  • Paket içinden çıkan "BOOT" dosyasını USB/ EFI / BOOT ile değiştir.
  • Paket içinde "CLOVERIA32.efi" ve "CLOVERX64.efi" iki dosya var bunlarıda USB/EFI/CLOVER içindekiler ile değiştir.
  • Bu şekilde boot etmeyi dene.
  • Eğer olmaz ise USB/EFI/CLOVER/Drivers64UEFI içindeki "OsxAptioFixDrv-64.efi" sil ve yerine, indirdiğin klasördeki "OsxAptioFix2Drv-64.efi".
Dropbox - Paket.zip
Sanıyorum güncelleme yaparken alıyorsun bu hatayı? EFI bölüntüsünü sil Clover bootloader güncel sürümü ile tekrar kurulumunu yap.

Aynı hatayı bende alıyorum. Sanırım imajda sorun var. Yosemite yüklerken böyle bir uyarı almıyodum.

Ben az önce çözümünü buldum raw imajini indirdiğimiz konuda yazılmış bu sistem UEFI olmayan sistemler için diyordu. Ben de UEFI kingston yerine USB kingston seçtim düzeldi fakat şimdi başka bir sorunum var.

Aynı hata bendede oldu. Konu takipteyim.

Direk güncelleme yapmadan önce varolan Clover bootloader'ınızın güncellemesini yapın sonra tekrar deneyin.

Direk güncelleme yapmadan önce varolan Clover bootloader' ınızın güncellemesini yapın sonra tekrar deneyin.

Güncelleme değil sıfır kurulum yapıyorum. Galiba imajda bir sorun var birden fazla kişide olduğuna göre

Son düzenleme:
slide=0 kodunu ekleyip öyle deneyin bir de.

Ayrıca Clover sürekli güncellenecek. Biz de dağıtımımızı yakında çıkacak olan OS X 10.11.1 ile güncelleyeceğiz. Onu beklemek istemeyenler USB'deki CLover'ı her daim buradan ISO indirecek güncelleyebilir:

Clover EFI bootloader - Browse /Bootable_ISO at SourceForge.net

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı