Çözüm Prototype 2 performans düşüklüğü

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tolunay ßallı

Hectopat
Arkadaşlar windows7 ultimate 64 bit kullanıyorum (crackli).

Arkadaşlar benim Prototype 2 oyununda sanki bi yavaşlık var. Ayarları low yaptım ama tam akıcı değil nedenini bilmyiorum sistemim yeterli geliyor ?

Oyunun sistem gereksinimi:

Minimum Sistem Gereksinimleri:

• İşletim Sistemi: Windows® XP / Vista / 7
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.6GHz, AMD Phenom X3 8750
  • RAM: 2 GB RAM
  • Sabit Disk Alanı: 10 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8800 GT 512 MB RAM veya ATI Radeon HD 4850 512 MB RAM
  • DirectX®: 9.0C veya daha yüksek sürümü
  • Ses Kartı: Herhangi bir DirectX 9 uyumlu ses kartı

Önerilen Sistem Gereksinimleri

• İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core 2 Quad 2.7 GHz veya daha iyisi, AMD Phenom II X4 3 GHz veya daha iyisi
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 (1GB) veya daha iyisi , ATI Radeon HD 5850 (1GB) veya daha iyisi

Ve benim sistemi görmeniz açısından fotoraf yükledim yardım ederseniz sevinirim..
Resimi büyütmek için buraya tıklayın

http://k1306.hizliresim.com/1b/m/pc6u0.png

Kardeşim ben oku diyorum, halen daha ne yapmam gerektiğini anlayamadım diyorsun. İkinci verdiğim linkte yazanı da mı okumadın? Oku güzel kardeşim. Oku. Gözünü seveyim oku.

Çok sinirlisiniz anlayamıyorum derdiniz ney. Forum açmışssınız, biz de yardım edin diye geliyoruz. Oysa güzelce yardım edeceğinzie ters ters cevaplar.

Çok sinirlisiniz anlayamıyorum derdiniz ney. Forum açmışssınız, biz de yardım edin diye geliyoruz. Oysa güzelce yardım edeceğinzie ters ters cevaplar.

Size yardım edebilmemiz için gönderdiğimiz mesajları okumanız gerek. Okuma eylemini gerçekleştirmek yerine aynı soruyu sürekli sormaya devam ederseniz bir çözüme ulaşamayız. Bu yaptığınızın karşınızdakini sinirlendirmesini çok doğal buluyorum. Forumu beğenmiyorsanız belirtin, hesabınızı silebiliriz.

Beğenmememin sebebi türkçe yazım kurallarından dolayı sıkı yönetim yapmanız , ters cevap vermeniz okuduğum halde neyse silebilirsiniz .

Cevapları okumuş olsaydınız, aynı soruları sormazdınız. Türkçe kurallarına uymayı sevmiyorsanız, forumu terk edebilirsiniz. Kimse sizi burada zorla tutmuyor.

Sorunuza bir diğer cevap, forum kurallarımız da, forum da korsan paylaşım yapmak yasaktır. O sayfada sadece kod ile birlikte nasıl indirebileceğiniz anlatılır. Onun dışında kesinlikle korsan paylaşım yapılmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı