Rehber TeslaCrypt ezz, exx, xyz, zzz, aaa, abc, ccc, vvv olan Dosyalarınızı Kurtarın

yafu işlemine kadar geldim. dos ortamında tarama yaparken ecm.exe çalışmayı durdurdu hatasında takılıyorum. burada takıldım. işletim sistemim win 10 64 bit. birde başka bilgisayarda aynı işlemleri yapmayı düşünüyorum. ama bu hata hakkında bilgisi olan varsa dönüş yaparsa sevinirim.

evet bende öyle düşünüyorum. teşekkür ederim erken dönüş için. birde kasperskynin rakhnidecryptor haricinde başka kripto kıran program var mı acaba? yafu encriypted uzantıları çözemiyor çünkü? tek ümidim kasperskynin rakhnidecryptor kaldı.

Kaspersky birçok cryptolocker zararlısını çözebiliyor. Ancak bu işler tek programla olmuyor zararlı cinsine göre oluyor bunu ilk öğrenmeniz lazım :) ".encrypted uzantısını şuan rakhni çözebiliyor ancak çözdüğü eski varyasyonu içindir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı