Çözüm Sorry, Grand Theft Auto V isn't instlled on this system

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Merhaba dediğin gibi indirdim izne evet dedim ancak tekrar Launcher'i açtığımda 70 GB'lık indirme gözüküyor yardımcı olur musun rica etsem ?
Oyunun kurulu olduğu konuma göre güncelleyin Regedit dosyasını.

Abi ne yaptınız oyle ya 1 gunde indirmeye başladı 10 dakikalık şeyi!

70 GB bir şey yüklüyor. 80 GB'lik internet 1 gunde indiremedi ya.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin verdiğiniz kayıt dosyasını oyunun bulunduğu yere göre değiştirdim doğru yolu gösterdim şimdi "insufficient disk space" hatası almaktayım. Diskte 665 GB boş alan var ayrıca oyunu taşıma yöntemiyle kurdum. Güncelleme geldikten sonra oyuna giremiyorum.

Adsız.png

Adsız1.png

Adsız5.png

Ayrıca Verify da yapamıyorum yine aynı hata var.

PlayGTAV.exe'yi yönetici olarak çalıştırın. Sonra da GTAVLauncher.exe'yi yönetici olarak çalıştırın.
Abi ne yaptınız oyle ya 1 gunde indirmeye başladı 10 dakikalık şeyi!

70 GB bir şey yüklüyor. 80 GB'lik internet 1 gunde indiremedi ya.

Eki Görüntüle 271941

Dizin adını hatalı girmediğinden emin ol. Biz bir şey yapmıyoruz. Oyunu oradan buraya taşıyan sizlersiniz.

Aynı hatayı alıyorum. Çözümü yok mu acaba? Oyunu taşımadım ben.
Aynı sorunu ben de yaşıyordum. bu konunun 2.sayfasının sonun da bir kayıt defteri dosyası paylaşmıştım.

Artık benim ve Recep Baltaş'ın verdiği kayıt defteri dosyası çalışmaz.

Yukarıdaki dosyayı indirin ve açın tekrar deneyin.

Olmaz ise oyuna sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştırıp deneyin.

Sizin oyun C:\Program Files (x86)\Rockstar Games\Grand Theft Auto V
Bu konum da kurulu değilse indirdiğiniz dosyaya sağ tıklayıp düzenle kısmına tıkladıktan tırnak içerisinde ki konumu sadece o kısımı oyunun kurulu olduğu yerle değiştiriniz.

Mesela benim "H:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V"

Aynı sorunu ben de yaşıyordum. bu konunun 2.sayfasının sonun da bir kayıt defteri dosyası paylaşmıştım.

Artık benim ve Recep Baltaş'ın verdiği kayıt defteri dosyası çalışmaz.

Yukarıda ki dosyayı indirin ve açın tekrar deneyin.

Olmaz ise oyuna sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştırıp deneyin.

Sizin oyun C:\Program Files (x86)\Rockstar Games\Grand Theft Auto V
Bu konum da kurulu değilse indirdiğiniz dosyaya sağ tıklayıp düzenle kısmına tıkladıktan tırnak içerisinde ki konumu sadece o kısımı oyunun kurulu olduğu yerle değiştiriniz.

Mesela benim "H:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V"

Direk registry den oyunun yolunu değiştirdim düzeldi. Teşekkür ederim. Ancak şimdi de başka sorunlar var oyun açılmıyor.

Açtım hocam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı