Çözüm Steam Guard Kodu Yanlış

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Samuray Jack

Decapat
Yer
AZ
Daha fazla  
Steam Guard Telefonunuzda varsa ve bir yere giriş yaparken telefonunuza gelen Steam Guard kodunu girdikte yanlış diyorsa tek yapmanız gereken telefonunuzun saatini ayarlamak. Ayarlardan Saatinizi ağın sağladığı saati kullan yapın. Ben de yaşadım bu sorunu ve sizlerle paylaşmak istedim. Eğer dediğim sizde işe yaramadıysa bir diğer yöntem telefonunuzdaki Steam'e girerek Steam guardı kaldırıp tekrar devreye sokmak. Bu yöntem Steam'de 2 haftalık pazar işlemlerinizi engelleyecektir. İnternetde bu konuda fazla bilgi olmadığını gördüm ve böyle bir konu açma fikri geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam Guard kodların bir kullanım suresi var. Ben 30 saniye saydim. Kodu verilen kullanım süresi icinde kullanmazsanız kod degistikten sonra kod yanlış uyarısı almanız normal.

Bahsettiğim kodun kullanım süresi:
20190802_004442.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı