Çözüm VGA Monitörde Titreme Sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HighPixel

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Marmaris
Daha fazla  
"En çok da VGA monitörün oyun oynarken yaptığı dalgalanma, köpürtmesi..." diyerek başlığımı açmak istiyorum. İnternette tonlarca ASUS VS228D model monitör kullanıp oyunlarda titreme sorunu alan arkadaş var, başka marka model de olabilir VGA monitör olsun yeter. Çözüm çok basit, iki tarafı mıknatıslı bir VGA kablo. Kurtarımızın adı S-Link SLX-900. Bu aslan parçası sayesinde dalgalanmayı tamamen olmasa da büyük miktarda azaltabiliyoruz. Bence parasını kuruşu kuruşuna hak ediyor.

5 yıldır VGA kullanıyorum 1 kere bile titreme olmadı. Söylediğin kabloyu da kullanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
"En çok da VGA monitörün oyun oynarken yaptığı dalgalanma, köpürtmesi..." diyerek başlığımı açmak istiyorum. İnternette tonlarca ASUS VS228D model monitör kullanıp oyunlarda titreme sorunu alan arkadaş var, başka marka model de olabilir VGA monitör olsun yeter. Çözüm çok basit, iki tarafı mıknatıslı bir VGA kablo. Kurtarımızın adı S-Link SLX-900. Bu aslan parçası sayesinde dalgalanmayı tamamen olmasa da büyük miktarda azaltabiliyoruz. Bence parasını kuruşu kuruşuna hak ediyor.
Adamsın!

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı