Çözüm Xenforo'da Cevap Kutusunun Kaybolması ve Mesajların Seçilememesi

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
XenForo'da konuya girdiğinizde cevap kutucuğu belirmiyorsa bu sorun CloudFlare'in Rocket Loader özelliğinden kaynaklanıyor olabilir. Bu özelliği kapadığınızda konular artık cevap yazılabilir hale gelecektir.

Tabi ayarı kapadıktan sonra Purge Cache demeniz gerek yine CloudFlare içinden.

rocket loadr.jpg

Purge cache.jpg

Son düzenleme:
Buraya nereden giriyoruz ?

@Recep Baltaş Ek olarak sosyal sayfasında yeni açılan konular bölümü kaybolmuş, ben konuları buradan takip ediyordum. Sizden kayanklı bir durum mu bu ?

Buraya nereden giriyoruz ?

@Recep Baltaş Ek olarak sosyal sayfasında yeni açılan konular bölümü kaybolmuş, ben konuları buradan takip ediyordum. Sizden kayanklı bir durum mu bu ?

Geçici olarak devre dışı bıraktık. Tekrar devreye sokacağız.

Technopat'ı CloudFlare ile mirrorladığınız için mi açılırken DDoS koruması yapıyor? Sadece kopyalıyor ise, neden sorunlar çıkıyor?

Technopat'ı CloudFlare ile mirrorladığınız için mi açılırken DDoS koruması yapıyor? Sadece kopyalıyor ise, neden sorunlar çıkıyor?

DDoS koruması, WordPress ile ilgili yaşadığımız bir sorundan dolayı sunucunun saldırı altında olduğunu düşünmemiz sonucu devreye soktuğumuz bir önlem idi. Kapadık.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı