Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
@Paytak Penguen telefonda kullanırken hiç sormadı şu ana kadar, bilgisayarda soruyor ama canı sıkılınca :)
Bu arada belirtmek isterim fiyatına göre AŞIRI iyi bir kulaklık :)
Hocam zaten kalitesinden tereddüt ettiğimden değil, para olmadığından alamıyorum :p
Müzik dinlemek falan zevkli mi, iyi mi o konuda? Ben zaten Mi 8 Lite kullanıyorum, Xiaomiciyiz :)

@Paytak Penguen bu mesajı kulaklıktan Metallica - The Unforgiven dinleyerek yazıyorum, Metallica yanımda söylese bu kadar iyi dinleyemezdim. Dışarıdan gelen sesleri de engelleyebildiği kadar engelliyor.
+Vergi dahil 120 TL oluyor bu linkten aldığınızda :) (Yeni üye indirimini de kullandığınızda vergi dahil 109 TL oluyor :))
US $18.63 22% OFF|Tüketici Elektroniği'ten Bluetooth Kulaklık & Kulaklıklar'de Instock Xiaomi Redmi Airdots Xiaomi Kablosuz kulaklık Ses kontrolü Bluetooth 5.0 Gürültü azaltma Dokunun Kontrol Aliexpress.com'da | Alibaba Grup

@Paytak Penguen bu mesajı kulaklıktan Metallica - The Unforgiven dinleyerek yazıyorum, Metallica yanımda söylese bu kadar iyi dinleyemezdim. Dışarıdan gelen sesleri de engelleyebildiği kadar engelliyor.
+Vergi dahil 120 TL oluyor bu linkten aldığınızda :) (Yeni üye indirimini de kullandığınızda vergi dahil 109 TL oluyor :))
US $18.63 22% OFF|Tüketici Elektroniği'ten Bluetooth Kulaklık & Kulaklıklar'de Instock Xiaomi Redmi Airdots Xiaomi Kablosuz kulaklık Ses kontrolü Bluetooth 5.0 Gürültü azaltma Dokunun Kontrol Aliexpress.com'da | Alibaba Grup
İyiymiş hocam da o bile yok :p
USB'si Samsung USB'si (micro USB) mi? Kılıf aldınız mı, almalı mı?
Ve Türkiye'de neden 200 TL üstüne satılıyor bir anlasam.

@Paytak Penguen yanında kablo gelmiyor. Girişini soruyorsanız evet, micro USB. Kılıf almadım, almanıza hiç gerek de yok. 4-5 kere halı olmadan düz zemine düştü, gıdım çizik yok. Türkiye'de 200 TL civarında bulunma sebebi tamamıyla F-I-R-S-A-T-Ç-I-L-I-K.

Geri
Yukarı