Çoğu zaman alaya alınıyorum

Miyamura

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Konu şu ki herhangi bir ortamda konuşma esnasında yazdığım hiçbir şey ciddiye alınmıyor, sorun bende mi değil mi anlamadım. Sorunun ne olduğunuda tam olarak bilmiyorum, keşke bende olsa ve kendimi düzeltsem. Şimdi bir örnek vereceğim, Discord'da arkadaşımla konuşurken ondan benim için bir şey yapmasını istedim. Random attı, bende istediğim şeyi yapacak mı diye bekliyorum. Sonra durumunda gördüm ki LoL'e girmiş Şampiyon Seçiminde .) Abartıyor muyum bilmiyorum ama çok kafaya takıyorum, kimle konuşmaya başlasam işim var diyerekten ya da bu arkadaş gibi sessizce oyuna girerekten sıvışıyor. Bu durum gerçekten beni çok üzüyor. .(

Konu şu ki herhangi bir ortamda konuşma esnasında yazdığım hiçbir şey ciddiye alınmıyor, sorun bende mi değil mi anlamadım. Sorunun ne olduğunuda tam olarak bilmiyorum, keşke bende olsa ve kendimi düzeltsem. Şimdi bir örnek vereceğim, Discord'da arkadaşımla konuşurken ondan benim için bir şey yapmasını istedim. Random attı, bende istediğim şeyi yapacak mı diye bekliyorum. Sonra durumunda gördüm ki LoL'e girmiş Şampiyon Seçiminde .) Abartıyor muyum bilmiyorum ama çok kafaya takıyorum, kimle konuşmaya başlasam işim var diyerekten ya da bu arkadaş gibi sessizce oyuna girerekten sıvışıyor. Bu durum gerçekten beni çok üzüyor. .(
Seninle değil, çevrenle ilgili bir sorun. Üzülerek vakit kaybetmektense yeni arkadaşlar bulmaya çalış... İstediğini yapıp yapmamak elbette ki onlara kalmış ama bir isteğini ciddiye almıyorlarsa bu onların daha kişilikleri oluşmamış bireyler olduklarını gösterir.
Kısacası vakit kaybetme, yenilerini bul...

Sana değer veren ve seni ciddiye alan kişiler bulabilirsin.

Seninle değil, çevrenle ilgili bir sorun. Üzülerek vakit kaybetmektense yeni arkadaşlar bulmaya çalış... İstediğini yapıp yapmamak elbette ki onlara kalmış ama bir isteğini ciddiye almıyorlarsa bu onların daha kişilikleri oluşmamış bireyler olduklarını gösterir.
Kısacası vakit kaybetme, yenilerini bul...
O kadar kolay bulunsa..

Çevreni değiştir. Veya sende onlara takıl. "sen çok mu düzgün yazıyon len " veya "ben senin her dediğini yaptım bir kere de sen yardımcı ol la"vs gibi. Seni üzmek gibi bir amaçları varsa tabii ki de onlardan uzak dur. Ama ben ve arkadaşlarım arada birbirimize böyle yapıyoruz. Ve bazen çok komik oluyor. Ve tam olarak ne dedin ki? Belki ona saçma gelmiştir.

Öncelikle selamlar. Senin adına gerçekten üzüldüm. Anladığım kadarıyla bunu biraz kafama takmışsın. Öncelikle şunu söylemeliyim ki gerçekten bu durum seni çok rahatsız ediyorsa forumlara yazarak değil de bir psikoloğa giderek daha doğru çözümler edinebilirsin. Gel gelelim beni yorumuma empati kurmaya çalışıyorum, sana desem ki takma boş ver sen yine de bunu başaramayacaksın. O yüzden bu sorunun çözümüne bakalım. Kendimde bir hata göremiyorum demişsin acaba şey olabilir mi sesli sohbetlerde falan çok sıkıyor olabilir misin yani arkadaş ortamında boş olur ama bu boşu üst seviyeye taşıma gibi bir huyun varsa bundan olabilir. Eğer arkadaş ortamında fazla gevşek davranıyorsan bu da olabilir eğer baktın ki bunları kendine göremiyorsun direkt olarak şunu düşün; demek ki ruhlarınız uyuşmuyor yeni arkadaşlar edinmeye çalış en iyi tavsiyem budur iyi akşamalar.

Yeni konular

Geri
Yukarı