COH2 oynarken GPU %99 oluyor

ahmetyilmaz58

Centipat
Daha fazla  
COH2 oynarken maçın başlarında GPU kullanımı %20 civarinda oluyor ama maçın ortalarına doğru birden %99 oluyor ve oyun kasmaya başlıyor ne yapabilirim?

RTX 3070 - 16 GB RAM - i7 11800h.

COH2 oynarken maçın başlarında GPU kullanımı %20 civarinda oluyor ama maçın ortalarına doğru birden %99 oluyor ve oyun kasmaya başlıyor ne yapabilirim?

GPU tam yükte kullanılıyor. Bir problem olmaz . Oyunun kasması derken Kaç fps düşüyor ?

Oyun başında haritada az hareketlilik oluyor fakat oyunun ortalarında herkes asker ve araç çıkardığı için sistem daha zorlanıyor ve daha fazla ekran kartı kullanıyor. Bundan daha doğal birşey yok. Benim çoğu oyunda %99 kanka. Sorun yok yani. Eğer kullanım düşürmek istiyorsan vsync aç, yani fps'i 60'a sabitle.

Oyun başında haritada az hareketlilik oluyor fakat oyunun ortalarında herkes asker ve araç çıkardığı için sistem daha zorlanıyor ve daha fazla ekran kartı kullanıyor. Bundan daha doğal birşey yok. Benim çoğu oyunda %99 kanka. Sorun yok yani. Eğer kullanım düşürmek istiyorsan vsync aç, yani fps'i 60'a sabitle.
kanka ekran 360 hz o daha kotu olur

Bende de 240 var. 60 dan sonrasını pek hissedemezsin hikayeli oyunlarda genellikle.

Oyun başında haritada az hareketlilik oluyor fakat oyunun ortalarında herkes asker ve araç çıkardığı için sistem daha zorlanıyor ve daha fazla ekran kartı kullanıyor. Bundan daha doğal bir şey yok. Benim çoğu oyunda %99 kanka. Sorun yok yani. Eğer kullanım düşürmek istiyorsan V-Sync aç, yani FPS'i 60'a sabitle.

Konu sahibi 60 Hz ekranım var dememiş. V-Sync monitörün tazeleme hızına sabitler FPS'i. 3070 kullanan birinin 60 Hz kullanacağını zannetmiyorum. Zaten arkadaş 360Hz kullandığını yazmış. Bilmediğiniz konu hakkında konuşmasanız iyi olur. Yazdıklarınızın başında söyledikleriniz doğru ve yeterli. Daha da zorlamaya gerek yok.

Geri
Yukarı