Coin miner virüsü nasıl silinir?

Sodekz

Centipat
Merhaba dostlar. Yaklaşık bir hafta önce bilgisayarıma program indirdim. Windows Defender uyarmasına rağmen kendimi ateşe attım ve GTA 5 için trailer kullandım. Bilgisayarımda Windows Defender'dan tarama yapıyorum. Virüsü görüyor fakat kaldır veya karantinaya al desemde bir sonraki taramada yine karşıma çıkıyor. Bazı antivüris programlarını kullandım fakat nafile. Lütfen yardım edin dostlar. Şimdiden cevaplayan herkese teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2020-06-23 210106.png
    Ek Açıklama 2020-06-23 210106.png
    15,6 KB · Görüntüleme: 206
  • Screenshot_7.png
    Screenshot_7.png
    21 KB · Görüntüleme: 197
Merhaba dostlar. Yaklaşık bir hafta önce bilgisayarıma program indirdim. Windows Defender uyarmasına rağmen kendimi ateşe attım ve GTA 5 için trailer kullandım. Bilgisayarımda Windows Defender'dan tarama yapıyorum. Virüsü görüyor fakat kaldır veya karantinaya al desemde bir sonraki taramada yine karşıma çıkıyor. Bazı antivüris programlarını kullandım fakat nafile. Lütfen yardım edin dostlar. Şimdiden cevaplayan herkese teşekkür ederim.
Tararttım dostum. Sonuç yine aynı.
Format atmayı deneyin.
Format atarsam gitmezse ve bu seferde defenderda da gözükmez diye korkuyorum. Antivürüs programlarında gözükmeyip defenderda gözüküyor çünkü.

Tamamdır. İndirmekteyim. Teşekkür ediyorum.
Raporlar bitince paylaşırsınız. Bu mesajı siz paylaşınca bildirim gelsin diye yazıyorum. Yoksa siz mesaj yazdıktan sonra ekleme yapınca bize bildirim gelmiyor. Bu sebeple dosyaları paylaşana kadar bu konuya mesaj yazmazsanız sevinirim.

Geri
Yukarı