CoinMarketCap'ten para nasıl çekilir?

Swien

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
ne
Trust Wallet'te biraz Feg coinim var ve çekmek istiyorum fakat bakiye yeri nerede? BSC20 ağını buldum ama yanlış yere gitmesinden korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Trust Wallet'e BSC üzerinden FEG atmak istiyorsun sanırım. Şöyle olacak:

1: Trust walleti açıp ana ekrandaki sağ üstteki işarete tıkla.

2: FEGBSC diye arat.

3: Orada FEG çıkacak. Yandaki çentiği aktif hale getir.

4: Ana ekranda FEG token artık gözükecek, üstüne tıkla ve adresini kopyalayıp yatırma işlemini gerçekleştir.

Eğer Trust'tan başka bir yere yollamak istiyorsan da anlattığım gibi FEG tokeni ekledikten sonra üstüne bas, ilk resimdeki gönder seçeneğine tıkladıktan sonra 2. resimdeki ilk yere göndereceğin BSC20-BEP adresini, ikinci yere de ne kadsr FEG göndereceğini girdikten sonra işlemi bitir.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20211107-125611_Trust Wallet.jpg
    Screenshot_20211107-125611_Trust Wallet.jpg
    31,3 KB · Görüntüleme: 109
  • Screenshot_20211107-125617_Trust Wallet.jpg
    Screenshot_20211107-125617_Trust Wallet.jpg
    19,2 KB · Görüntüleme: 77
Trust Wallet'e BSC üzerinden FEG atmak istiyorsun sanırım. Şöyle olacak:

1: Trust walleti açıp ana ekrandaki sağ üstteki işarete tıkla.

2: FEGBSC diye arat.

3: Orada FEG çıkacak. Yandaki çentiği aktif hale getir.

4: Ana ekranda FEG token artık gözükecek, üstüne tıkla ve adresini kopyalayıp yatırma işlemini gerçekleştir.

Eğer Trust'tan başka bir yere yollamak istiyorsan da anlattığım gibi FEG tokeni ekledikten sonra üstüne bas, ilk resimdeki gönder seçeneğine tıkladıktan sonra 2. resimdeki ilk yere göndereceğin BSC20-BEP adresini, ikinci yere de ne kadsr FEG göndereceğini girdikten sonra işlemi bitir.

Hocam tamamda ben coinmarketcap göndereceğim o nasıl olacak oda olmasa gate. IO gönderim için deposit yok diyor çekimi anladım da coinmarketcap nasıl göndereceğim?
Hangi borsaya atabilirim

Geri
Yukarı