Çok cesur bir kıyafet

AGEVRX

Hectopat
Makaleler
1
Yer
MG
1638986440085.png

Yazacak çok bir şey yok işte size gerçekten cesur bir kıyafet!

Anlayacak kapasitede olmayanlar için: Bir takım cahil kesimin yarım, açık kıyafetleri cesur kıyafet olarak dillendirmesinin ne kadar saçma olduğunu anlatmak için ironi yaptım. Cesaretle ne alakası var diye düşünen aşırı aristokrat kesim zaten anlayacaktır.

Aslında kıyafete değil, giyen kişiye cesaretli deniyor ama anlayacak kapasitede olmayanlar için bunu belirtelim :D

Giyen kişiye cesur denilen yeri görmedim haberleri takip ederken bir kadının giydiği absürt ve bir tarafını belli etmeye çalışan kıyafete cesur denilmiş kaldı ki kişiye cesur denilse ne fark eder bunun cesaret ile ne alakası var?
Bu bir ironi değil keza bir şaka da değil gereksiz bir serzeniş gibi geldi bana.

Gereksiz mi? Moda adı altında milyonlarca doların döndüğü rezalet ötesi bir sektör var. İnsanların izlediği şeye bakın biri bilmem ne giymiş de günlerce o konuşuluyor, amacım bir tarafta çocuklar ölüyor diyerek duyar kasmak değil fakat bu rezilliğin bu kadar fazlaca gündem olması ve gündemde kalmasını eleştirmek gerekiyor.

Cesaretle ilişkilendirilmesinin bir mahzuru mu var?

Sakıncası yok fakat absürt, mantıksız, alakasız bir ilişki zaten ne alakası var? Kıyafet hiç cesur olur mu? Diye sorunca anlayacaksınız. Biraz zihin egzersizi.
Reis giyip atsana böyle pek anlaşılmadı🤣
Benim böyle kıyafetim yok sen etrafındakilere sor. 🤣

Geri
Yukarı