Çok eskiden oynadığım okul oyunu

UluErdem25

Hectopat
Yer
Ofis
Maalesef verebileceğim çok detay yok, yarım GB RAM'li çok eski bir PC vardı 10 yıl olmuştur oynayalı. Terraria gibi yandan bakış açılı ve grafiği galiba 8-bit gangnam style videosundaki gibiydi. Oynanış olarak hatırladığım tek şey hademenin(?) ders başlayınca dışarıdaki kulübenin kapısını kapatmasıydı. Galiba oradaysak bizi çıkarıyordu ama biz dışardayken o içeri girip dışarı çıkarken girdiğimizde içeride kilitli kalıyorduk.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

132.png

Maalesef verebileceğim çok detay yok, yarım GB RAM'li çok eski bir PC vardı 10 yıl olmuştur oynayalı. Terraria gibi yandan bakış açılı ve grafiği galiba 8-bit gangnam style videosundaki gibiydi. Oynanış olarak hatırladığım tek şey hademenin(?) ders başlayınca dışarıdaki kulübenin kapısını kapatmasıydı. Galiba oradaysak bizi çıkarıyordu ama biz dışardayken o içeri girip dışarı çıkarken girdiğimizde içeride kilitli kalıyorduk.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1268678
Kindergarden 1,2 olabilir.

Hocam 10 yıl olmuştur yazıyor bu oyunun sadece 1. olanı 2017'de çıktı.

Oyunda yaptığınız şeyler neydi? Biraz söyler misiniz?

Maalesef hocam, bu oyunlar çok yeni.

Oyunda yaptığınız şeyler neydi? Biraz söyler misiniz?

Hocam maksimum 6 yaşındaydım pek hatırlayamıyorum. Oyunu oynamayı beceremiyordum, ok tuşlarıyla hareket etmekten başka bir şey yapamamıştım. Kendimi kulübeye kilitletmek çok absürt gelmişti "hademe nasıl görmez orada olduğumu vs. demek ki kendince ceza veriyor..." anısı kalmış. Belki denk getiren olur diye umuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı