Çok fanlı kasa önerisi

M

Mert Özdemir

Ziyaretçi
#1
Arkadaşlar sistem toplamıştım ancak daha almadım. Kasa'da takıldım bir yerde ben güç kaynaksız en yüksek 85 tl'lik bir kasa istiyorum ama bir türlü bulamadım üst alt ( alt fan şart değil ama olursa iyi olur ) yan işlemci hava akımı için ön ve arka'da fan yuvaları olan bir kasa istiyorum benim için bulabilir misiniz lütfen ? Çok lazım çünkü evim biraz dar soğutma iyi olsun istiyorum yani kısacası üst, alt, yan, ön ve arkada fan yuvaları olan en yüksek 85-90 arası bir kasa bulur musunuz ? Teşekkürler.
 
#2
Merhaba ...
Öncelikle bütceniz istediğiniz kasa modellerine yetmiyor.En az 150 TL lazım ki,Oyuncu kasası önerebilelim.Çok fanlı demişsiniz sanırım oyuncu kasası türü bişey istiyorsunuz..
 
#5

BilgisayarKurdu

Technopat
Katkıda Bulunan
#6
İsteklere uygun değil, havalandırma konusunda sıkıntılı. Bütçeyle alakalı tabi.
 
M

Mert Özdemir

Ziyaretçi
#8
Arkadaşlar bir kasa varda ya ben önden girişi yok diye soğutma sıkıntısı olur diye işkillendim ama üstteki fanlarda insanı cezbediyor.

VATAN COMPUTER - ZALMAN - ZM-T2 MiniT S Kasa bu ama önden giriş olmaması ama üstte 2 fan oluşu birazda olsa soğutmayı tamamlar herhalde çünkü fanlar içeri üfleyecek.

VATAN COMPUTER - EVEREST - K2 MidT ATX S Buda var arkadaş önermiş internette bulamadım nerelerine fan takıldığını.


Arkadaşlar gönlüm everest'den yana gibi üstte fan var önde var arkada var ama işlemci çıkışı biraz kötü.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
M

Mert Özdemir

Ziyaretçi
#10
Kardeş çok kararsız kaldım zalman ön giriş yok ama içeri 2 fan üstten üfler. Evereste ise üst ön arka yan var ama işlemci hava boşluğu biraz aşağıda gibi. İnadına yapıyorlar galiba. Everest alacağım galiba