Çok fazla oyun oynuyorum

The Tribal Chief

Hectopat
Makaleler
44
Metin2'ye tekrardan başladım. Bugün 11 saat oynadım. Açlıktan haberim bile yok.

Oyun aşırı zevkli oluyor. Oyunda sadece metin kesiyoruz. Savaş falan olmuyor. Sadece metin(taş olarak da denebilir) kesiyoruz.

Çalışmak istiyorum. Ama etrafta iş yok. İnsanların arasında konuşmayı seviyordum.

İnsanlara saçma konuşuyor muşum. Ben de böyle olunca kendi içime kapandım.

Ondan günden beri ev gezmesine gitmedim. Bize misafir geliyor. Ben de hoş geldin deyip; oyun oynamaya devam ediyorum.

İtemi yakmadığınız sürece asla stres olmadığınız, ortamda sohbetin aktığı bir oyundur kendisi. Ağabeyim de yıllardır oynar, tekrar tekrar başlar ama asla sıkılmaz.

İnsanların ne dediğini önemserseniz hayatınızda yol alamazsınız. Oyun oynamak güzeldir ancak aşırıya kaçmak hem sağlığa hem psikolojiye zarar verir.

Burada bizim yapabileceğimiz bir şey yok, iş sizde bitiyor. İradenize sahip çıkın. Size bunları söylüyorum ama yıllardır aynı durumdayım. İyi günler dilerim. 🙂

Oyun aşırı zevkli oluyor. Oyunda sadece metin kesiyoruz. Savaş falan olmuyor. Sadece metin(taş olarak da denebilir) kesiyoruz.

Çalışmak istiyorum. Ama etrafta iş yok. İnsanların arasında konuşmayı seviyordum.

Ondan günden beri ev gezmesine gitmedim. Bize misafir geliyor. Ben de hoş geldin deyip; oyun oynamaya devam ediyorum.
Aynı ben. 😂 Sorun yok kanka aynen devam.

Oynarsın reiz evde geçimde sıkıntı yoksa bir şekilde olur devam.

Geri
Yukarı