Çok fazla terliyorum

emir erdem

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci Lise 1
Dün azıcık paten sürmek istedim hemen deli gibi terlemeye başladım. Arkadaşlarım terlemiyor bu kadar. Ben hem daha hızlı terliyorum hem de daha hızlı yanaklarım kızarıyor. Rahatsız olmaya başladım. Hep çok feci terliyorum hemen yanaklarım kızarıyor kötü bir şey mi bu?

Dün azıcık paten sürmek istedim hemen deli gibi terlemeye başladım. Arkadaşlarım terlemiyor bu kadar. Ben hem daha hızlı terliyorum hem de daha hızlı yanaklarım kızarıyor. Rahatsız olmaya başladım. Hep çok feci terliyorum hemen yanaklarım kızarıyor kötü bir şey mi bu?
Iyi yonleri de var kotu yonleri de. Cok terlemek vucudun toksinleri hizla atmasini saglar ama tabii terleyince attigimiz tek sey toksinler degildir, tuz ve mineral kaybi da yasatir.

Iyi yonleri de var kotu yonleri de. Cok terlemek vucudun toksinleri hizla atmasini saglar ama tabii terleyince attigimiz tek şey toksinler degildir tuz ve mineral kaybi da yasatir.

Peki sizce utanılacak bir durum mu bu? Ve toksin nedir açıklayabilir misiniz?

Aynı sorun bende de var ve yapabilecek bir şey yok. Kiloluyum diye öyle olduğunu sanıyordum fakat genetikte çok terlemek varmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı