Çok kötü kabus gördüm

420_T

Kilopat
Makaleler
2
Çok kötü kabus gördüm dün gece;

Gemideydim asker olarak mutfağa gittim bizim evin mutfağıydı, geminin içinde ne arıyor falan dedim mutfak önlüğü olan bir kadın tezgahta arkası dönük yemek yapıyordu, arkadan seslenince cevapta vermedi elimle dürttüm bu kim ne arıyor burada diye, yüzü kurukafaydı saçları kadın saçıydı, bir anda bana bakıp çığlık attı altıma yaptim çok gerçekçiydi daha sonrasını hatırlamıyorum, geminin kazan dairesine indim, kapıyı arkamdan kapattılar içeri de hapsoldum, meğerse düşman sat komandoları gemimize sızmışlar sabote edip batırmaya çalışıyorlar. C4 falan patladı kolum koptu ( burada altıma ediyorum zaten? ) Gemi su alıyor delik delik. Ben içeride hapsoldum tek kolla hala çıkmaya çalışıyorum içeri su doldu tam boğulurken kapı açıldı, devrelerimin ölü cesetlerini gördüm.
Daha sonra gemi yavaştan batıyordu ben öleceğimi anladım telefonla annemi aradım anlatmadım hiçbirşeyi kendine iyi bak veda konuşması yaptım ondan sonra mutfakta gördüğüm kuru kafa suyun altından çıkarak anneme dönüştü. Ben burada iptalim zaten, sanki rüyada olduğumu biliyormuşum ama uyanamıyormuşum gibi, gerçeklik ve rüya kavramım karıştı karabasan veya uyku felci deniliyor galiba neyse bu kuru kafa aşırı güzel deniz kızı bir hatuna dönüştü tam benim tipten bilinçaltımda tasarlamışım o an onunla gittim güvenip, beni suyun altına götürdü öpüşmeye başladık tekrar kuru kafa oldu ağzını açıp yüzümü yemesiyle uyandım.
Rüyamda bağırıyordum aniden su gibi terler içinde zıplayarak yataktan düşmemle ağlayarak uyandım, Ilk defa bu kadar korkunç ve gerçekçi rüya gördüm durduk yere, korku filmi falanda izlemem, fena rüyaydı. Uyumaya korkuyorum.

Evde yüz defa bağırarak besmele çek. Adam olan vs gelsin diye bağır. Ben Polat Alemdarım de. G*tü yiyen çıksın karşıma de.

Yani kısacası kendini cesaretlendir. Ben küçükken (10-15 yaş arası) bunları yapardım ve gerçekten korkum geçerdi.
Allah iyiliğini versin. 😂 😂

Titanic, TWD karışımı bir şey olmuş. Derin derin diyafram nefesi al. Ve bunun alt tarafı bir rüya olduğunu unutma. Rahatla, gevşe.

Yeni konular

Geri
Yukarı