Çok nadir görülen bir hastalık bende var

Dostum çok geçmiş olsun. Umarım sağlığına bir an önce kavuşursun. Evlilik konusu kafana takılıyorsa da evlendiğin kişiyle bugün tanıştın yarın evleniyorsunuz olmayacağı için, aranızda bir sevgi saygı oluşacağı için konuyu ona açabilirsiniz ki başka sorunlar yaşamamak için bence açmanız gerekiyor. Kafanıza takmayın demek sinirinizi bozacak nasıl takmayayım diyebilirsiniz ki gayet de haklısınız, bu yüzden yapacak tek şey sanırım ameliyat olmak ve neler olacağını beklemek. Tekrardan çok geçmiş olsun...

Umarım sağlıklı bir şekilde ameliyattan çıkarsınız.
Amin.
Dostum çok geçmiş olsun. Umarım sağlığına bir an önce kavuşursun. Evlilik konusu kafana takılıyorsa da evlendiğin kişiyle bugün tanıştın yarın evleniyorsunuz olmayacağı için, aranızda bir sevgi saygı oluşacağı için konuyu ona açabilirsiniz ki başka sorunlar yaşamamak için bence açmanız gerekiyor. Kafanıza takmayın demek sinirinizi bozacak nasıl takmayayım diyebilirsiniz ki gayet de haklısınız, bu yüzden yapacak tek şey sanırım ameliyat olmak ve neler olacağını beklemek. Tekrardan çok geçmiş olsun...
Çok teşekkür ederim. Umarım bu ameliyat ilk olacağı için insanlara örnek olurum.

Arkadaşım ne söylesem bilemedim. Yani 80 derece eğikse, 80 derece açı değişmesi gerekiyor kısacası. Daha önce okuduğum yorumuna göre, cinsel ilişki dışında bir probleme yol açmıyormuş. Partnerin biraz zorlanır, o da zamanla olacak iş. Çok kafana takma, bizim millet yarıştırmayı çok sever. Karakterini ve eğitimini hep üst seviyede tut, penis ile kazanamayacağın her şeyi bunlarla kazanabilirsin.

Daha yeni ergenliğe girdim. Ergenliğe girince tabii ki bazen penis sertleşebiliyor. BN sertleşince aşağı doğru 80 derece eğik olduğunu fark ettim. Hemen bir doktora gittim. Bunun dünyada çok nadir olduğu Türkiye'de bunu yapan bir doktor olmadığını söyledi. Eğer ameliyatı yaparsa tamamen geçecek diye bir şey de yokmuş. Ameliyattan sonra 20 gün yatıyormuşsun. Hep sonda ile tuvaletini yapıyormuşsun. Koskoca dünyada neden bana denk geliyor. Artık okusam da fayda etmez. Çok mutsuzum. Oyun oynamamın sebebi budur. Buraya yazmamın sebebi size anlatmaktı. Sizce ameliyatı siz olsaydınız yaptırır mıydınız? Ben çok kararsızım. Lütfen halinize şükür edin. (Ameliyatın fiyatı 30 bin TL)

İşlev görüyorsa ve yaptığın akrobasik hareketler canını acıtmıyorsa devam bende bir ara bu konuyu çok araştırdım bende de var büyük bir ihtimalle ama hiçbir şekilde cinsel hayatımda engel olmuyor ondan kafaya takmaya gerek yok.

Hocam büyümem durduktan sonra ameliyat olacağım. Yani ergenlik bittiği ve gelişmemi tamamladığım zaman.
@Birisi42 komik olan ne?
Hem sağlık bakanlığına yazarsın seni yurtdışında ameliyat ettirirler. Yasal olarak kampanya başlatmana yardımcı olurlar. Bende para olsa 1 dakika durmaz seni yurtdışında ameliyat ettirirdim kardeşim.
Hocam para dert değil. Sıkıntı doktor bulmakta. Yine de teşekkür ederim.

Geri
Yukarı