Çok nadir görülen bir hastalık bende var

Beğenilmeyi istemek veya cinsellik için bir şeyler yapmak yanlış değil. Kendine savunma bulmak için tüm dünyanın kurulu olduğu şeyin bunlar olduğunu savunman yanlış. Yalan söyleyen de var söylemeyen de. Kendi yaptığı şeylerden utananlar bunun hakkında yalan söylüyor genelde. Utanmayan insanlar ise yaptığı şeyi direkt söylüyor zaten. Beğenilme arzusu olmayan veya çok önemsemeyen tonla insan var. Hayatı çözmüş gibi konuşmayın lütfen. Kimisi sadece kendini güzel görmek istediği için yapıyordur, kimisi başkasına güzel görünmek için yapıyordur. İkisi de ayıp, küçük düşürücü utanılacak şeyler değil. Bir sebep aramanıza gerek yok. Yapmak istiyorsanız sizden başka birinin kararı değil bu. Tabi kimisi de başkasına güzel görünmek için bir şey yapmayı küçük düşürücü bulduğu için öyle yapmadığını söyleyip öyle yapıyordur. Ha bu da kişinin kendi özgüvensizliği tabi.

Daha yeni ergenliğe girdim. Ergenliğe girince tabii ki bazen penis sertleşebiliyor. Bn sertleşince aşağı doğru 80 derece eğik olduğunu fark ettim. Hemen bir doktora gittim. Bunun dünyada çok nadir olduğu Türkiye'de bunu yapan bir doktor olmadığını söyledi. Eğer ameliyatı yaparsa tamamen geçecek diye bir şey de yokmuş. Ameliyattan sonra 20 gün yatıyormuşsun. Hep sonda ile tuvaletini yapıyormuşsun. Koskoca dünyada neden bana denk geliyor. Artık okusam da fayda etmez. Çok mutsuzum. Oyun oynamamın sebebi budur. Buraya yazmamın sebebi size anlatmaktı. Sizce ameliyatı siz olsaydınız yaptırır mıydınız? Ben çok kararsızım. Lütfen halinize şükür edin. (ameliyatın fiyatı 30 bin TL)

Nasıl yani eğik? Hocam tövbe estağfurullah benimki de eğik ciddi birşey mi?

Geri
Yukarı