Çok nadir görülen bir hastalık bende var

Konuya ve konu açan kişinin profil fotoğrafına bakınca konu Troll gibi geliyor ama gerçekse de çok geçmiş olsun.
Konuyu açtığımda ismim 1660super idi.
Olman lazım fakat olacak mısın? Ailen biliyor mu bir de?
Ailem biliyor hocam. Onlar diyor ki büyüyünce yaptırırız. Ben üniversiteye gitmeden yaptırmak istiyorum.

Ağlıyacağım böyle ciddi bir ameliyatı ben kaldıramam. Daha 14 yaşındayım. 23 yaşlarında beynim karar verecek.

Hocam en azından ölümcül bir hastalık değilmiş, yani kanser, şeker hastalığı falan değil ona da sevinmek lazım. Çözümü varmış eğer bir ameliyatın riski yoksa olursun kurtulursun. Bu hastalık şey yapmaya engel mi oluyor anlamadım yani tam olarak hayatına verdiği sıkıntı ne?

Hocam en azından ölümcül bir hastalık değilmiş, yani kanser, şeker hastalığı falan değil ona da sevinmek lazım. Çözümü varmış eğer bir ameliyatın riski yoksa olursun kurtulursun. Bu hastalık şey yapmaya engel mi oluyor anlamadım yani tam olarak hayatına verdiği sıkıntı ne?
Düşünsene kendininkine bakıyorsun bir de milletinkine bakıyorsun. Seninki çok eğri. Kalkma hissiyatı desen yok. Cinsel ilişkiye giremiyorsun. Daha ne olabilir ki?

Her insan denktir, tanrı bunu senden alıp başka özelliğine vermiştir eminim, kendine hobi bul ve bunu unut.
Nasıl unutayım hocam? Hayatın her yerinde cinsellik var. Karşı cins her yerde var. Ve kız benimle konuşmak istediğinde uzaklaşıyorum.
Hocam milletinkine niye bakalım boş ver milleti. Benim sorduğum diğer şeydi hani onu yapabiliyor musun?
Onu yapıyorum da nereye kadar.

Daha yeni ergenliğe girdim. Ergenliğe girince tabii ki bazen penis sertleşebiliyor. BN sertleşince aşağı doğru 80 derece eğik olduğunu fark ettim. Hemen bir doktora gittim. Bunun dünyada çok nadir olduğu Türkiye'de bunu yapan bir doktor olmadığını söyledi. Eğer ameliyatı yaparsa tamamen geçecek diye bir şey de yokmuş. Ameliyattan sonra 20 gün yatıyormuşsun. Hep sonda ile tuvaletini yapıyormuşsun. Koskoca dünyada neden bana denk geliyor. Artık okusam da fayda etmez. Çok mutsuzum. Oyun oynamamın sebebi budur. Buraya yazmamın sebebi size anlatmaktı. Sizce ameliyatı siz olsaydınız yaptırır mıydınız? Ben çok kararsızım. Lütfen halinize şükür edin. (Ameliyatın fiyatı 30 bin TL)
Aynısı bizim mahalledeki bir çocukta da var o kadar problem olacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı