Çok oyun oynamak

rmznkrtl

Hectopat
Ben üniversite hazırlık öğrencisiyim. Seneye Allah nasip ederse üniversiteye gideceğim. Üniversitede istediğim bölüm yonetim bilişim sistemleri hem de PC üzerinde yapacagim bir iş. Çoğu zamanım PC üzerinde geçecek üniversitede boş zamanlarında saatlerce oyun oynamayı düşünüyorum, sağlığa bir sıkıntısı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen bilirsin ama tavsiye etmem, derslere çalışman bence daha mantıklı olur. Tabiki oyun oyna ama özellikle üniversitede fazla kaçırma bence.
Sen bilirsin ama tavsiye etmem, derslere çalışman bence daha mantıklı olur. Tabiki oyun oyna ama özellikle üniversitede fazla kaçırma bence.

Ben üniversite hazırlık öğrencisiyim. Seneye Allah nasip ederse üniversiteye gideceğim. Üniversitede istediğim bölüm yonetim bilişim sistemleri hem de PC üzerinde yapacagim bir iş. Çoğu zamanım PC üzerinde geçecek üniversitede boş zamanlarında saatlerce oyun oynamayı düşünüyorum, sağlığa bir sıkıntısı olur mu?
gözünde sorun olabilir ve baş ağrın olabilir açıkçası ben 8 10 saat bilgisayarda ve telefonda oyun oynuyorum veya başka birşey yapıyorum Allaha şükür gözlerim çok iyi baş ağrım çok olmuyor ama bu sende farklı olabilir dikkat et sen yinede

Sağlık hem fiziksel hem ruhsaldır. Fiziksel olarak zararı olmasa bile ruhsal açıdan problemler elbet yaşanacaktır. Dengeli bir anlayış yapman lazım. 😊

Yeni konular

Geri
Yukarı