Alıcı Çok oyunlu uygun fiyata Steam hesabı

xFriendly

Hectopat
Makaleler
1
İçerisinde CS GO, H1Z1, PUBG, GTA V, Call of Duty yeni sürümleri, Rainbow, garry's mod, Arma 3 ve Dirt 3 vs. bu tarz oyunları bol olan hesap arıyorum.(Not: ismi sürekli değiştirilmiş 2 3'den fazla olan hesaplar ve VAC banlılar yazmasın)

Bir merakım bu oyunları bir siteden alsak ne gibi zararları var? Sebebi ise Steam hesabımı değiştirmek istemiyorum. Örnek veriyorum başka hesap alacağım oyunlar bana 200 Liraya gelip sitelerden kendim aldığımda 300'e geliyorsa hiç gerek yok Steam hesabımı değiştirmeye. Ne gibi zararları var duyduğum kadarıyla aldığımız oyunu topluluk pazarında envanter bölümünü kullanamıyoruz diye duydum bu gerçekten böyle mi? Tam detaylı bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek diyeceğim indirimleri bekle sırayla alırsın. Yaz indirimi 22 Haziranda olacak. Steam hesabı almak pekte akıl karı bir iş değil.:)

Steam'a belli miktarda para yatırmazsanız Topluluk Marketi'ni kullanamazsınız ve arkadaş ekleme sınırınız çok düşük olur. Sanırım bundan bahsediyorsunuz. Çözümü kolay, CS:GO gibi görece ucuz bir oyunu alın, hem Topluluk Marketi için gerekli miktarı sağlamış olursunuz hem de arkadaşlar için. Kalan oyunları başka sitelerden ucuza alabilirsiniz.

Ya da, 22 Haziran'ı bekleyip tüm oyunları Steam'dan alabilirsiniz. Yaz indirimleri geliyor, çok iyi fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Steam'a belli miktarda para yatırmazsanız Topluluk Marketi'ni kullanamazsınız ve arkadaş ekleme sınırınız çok düşük olur. Sanırım bundan bahsediyorsunuz. Çözümü kolay, CS:GO gibi görece ucuz bir oyunu alın, hem Topluluk Marketi için gerekli miktarı sağlamış olursunuz hem de arkadaşlar için. Kalan oyunları başka sitelerden ucuza alabilirsiniz.

Ya da, 22 Haziran'ı bekleyip tüm oyunları Steam'dan alabilirsiniz. Yaz indirimleri geliyor, çok iyi fırsatlar yakalayabilirsiniz.
Teşekkür ederim CS GO, H1Z1, Town of Salem falan var. PUBG de almıştım ama iade ettim. Steam cüzdanımda şu an 200 Lira var. Ben bu paraya 100-150 daha eklerim. Çeşit çeşit bol bol oyun almak istiyorum. Şu an Call of Duty indirimde büyük ihtimalle yaz indiriminde o indirime girmeyecek gibi.

Elimde böyle bir hesap var fiyat aliyorum.Rainbow Six Siege paketli season 2 pass var ets 2 iskandinavya dlcsi falan var.
Adsız.png

MortalKombaTR hesaba bak derim benim hesabım.

Dark Owl

Steam hesabı almak aslında fazlası ile akıl karı bir iş. Misal aşağıdaki hesap bana ait ve sadece Wildlansd parasına steam hesabımı satıyorum yani 180TL'ye. :)

capture-20170524-105739.png

Geri
Yukarı