Çok teşekkürler GameGaraj

Bir mouse her sorunu çözer.
İki anakart arasındaki fark sadece boyut mu? Eğer kullanım açısından sorun varsa iki anakart arasında bence değiştirtmeliydiniz.
Kaka yapmışlar üzerine de para isteyip sıvamışlar. En azından bizim bilgimiz oldu. Teşekkürler Gamegaraj.
MATX'i bende sevmiyorum çok küçük geliyor ve RAM slotlarının kilidiyle PCI kilidi birbirine değiyor ama 4 RAM slotlu bir anakartı ben olsam fark neyse öder alırdım.
Arkadaşlar adamlar bana 20000 tllik kart gondereceklerini söyleyip 500liralik kart yollamadilar. Anakarti secerken biostar b550mh i secebiliyorduk 40-50 tllik bir upgradele. Bu anakart matx ama yaninda atx yaziyordu ben de modele bakmadin atx olsun bizim olsun diyip onu seçtim. Onlarda da bende de hata vardi.

Anakart atx olsun sonradan ramlere iki 8 daha takayım 32 gb olsun iste ek m2 ssd olsun falan ben de isterdim ama iki anakart soyledi adam. Birinde 240 birinde 350tl gibi bi fark vardi sanırsam. Ben de uğraşmak istemedim zaten bu sistemi kyk ile almışım ve ek param yok. Çok da zorlamanın anlamı yok.

Yarın öbür gün memnun olur muyum bilemem ama ben şu an gayet memnunum. Yani konuyu bi mouse için ruhunu sattı gibi yorumlamak çok saçma. Böyle ufak hatalar ufak jestlerle giderilebilir.

7-8 ay anca İngiltere'de yaşarken bir laptop aldım ve onun kargolanması uzun surdu ve gecikti. Hani 3-4 hafta önceden pre order etmiş gibi oldum.

Durumu firmayla konuşunca Türkiye'de bulamayacagimiz buyuklukte 15sterlin degerinde bir deskpad hediye ettiler.

Alışverişte müşteri memnuniyeti çok önemli, Amazon kötü website dizaynına rağmen bundan bir numara dünyada. Tabi başka sebepleri de var ama müşteri memnuniyeti çok önemli.

Arkadaşlar adamlar bana 20000 TL'lik kart gondereceklerini söyleyip 500liralik kart yollamadilar. Anakarti secerken BIOSTAR B550MH'i secebiliyorduk 40-50 TL'lik bir upgradele. Bu anakart mATX ama yaninda ATX yaziyordu ben de modele bakmadin ATX olsun bizim olsun deyip onu seçtim. Onlarda da bende de hata vardi.

Anakart ATX olsun sonradan RAM'lere iki 8 daha takayım 32 GB olsun iste ek M.2 SSD olsun falan ben de isterdim ama iki anakart soyledi adam. Birinde 240 birinde 350TL gibi bir fark vardi sanırsam. Ben de uğraşmak istemedim zaten bu sistemi KYK ile almışım ve ek param yok. Çok da zorlamanın anlamı yok.

Yarın öbür gün memnun olur muyum bilemem ama ben şu an gayet memnunum. Yani konuyu bir mouse için ruhunu sattı gibi yorumlamak çok saçma. Böyle ufak hatalar ufak jestlerle giderilebilir.

7-8 ay anca İngiltere'de yaşarken bir laptop aldım ve onun kargolanması uzun surdu ve gecikti. Hani 3-4 hafta önceden pre order etmiş gibi oldum.

Durumu firmayla konuşunca Türkiye'de bulamayacagimiz buyuklukte 15sterlin degerinde bir deskpad hediye ettiler.

Alışverişte müşteri memnuniyeti çok önemli, Amazon kötü website dizaynına rağmen bundan bir numara dünyada. Tabi başka sebepleri de var ama müşteri memnuniyeti çok önemli.

Bu arada en kullanışlı ve açık site Amazon'da. Kesinlikle en iyi alışveriş sitesi daha iyisinin geleceğini sanmam.

Geri
Yukarı