Kapalı Çok ucuz oyun hesapları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar anlamadım ben bir arkadaş geldi parayı gönderdim dedi 2 saatir para gelmedi adama atıyorum gelmedi diye. Yok siz bana vermiyorsunuz diye dekont atın diyorum atmadı da sonra beni engelledi. Eğer buraya yazarsa ona cevap olarak ss’ leri atacağım.

Arkadaşlar anlamadım ben bir arkadaş geldi parayı gönderdim dedi 2 saattir para gelmedi adama atıyorum gelmedi diye. Yok siz bana vermiyorsunuz diye dekont atın diyorum atmadı da sonra beni engelledi. Eğer buraya yazarsa ona cevap olarak SS'leri atacağım.

Var öyleleri dostum kasma kendini.

Arkadaşlar anlamadım ben bir arkadaş geldi parayı gönderdim dedi 2 saatir para gelmedi adama atıyorum gelmedi diye. Yok siz bana vermiyorsunuz diye dekont atın diyorum atmadı da sonra beni engelledi. Eğer buraya yazarsa ona cevap olarak ss’ leri atacağım.
Kişi sanırım Technopat'ta yeni veya hesap açmamış, dolandırılmışsınız. Önce parayı alın, sonra verin hesabı. Onun için yapacak bir şey yok, gidip başka bir yerde satacak. Hakkınızı helal etmeyin, felç kalır. :D

Kişi sanırım Technopat'ta yeni veya hesap açmamış, dolandırılmışsınız. Önce parayı alın, sonra verin hesabı.
Para attım diyor gelmedi bende vermedim zaten. Ama geliyor birde beni tehdit edercesine yok Technopate yazmak da istemiyorum vermedi diye diyor. Aklı sıra ona yazmaması için bedava oyun vereceğim.

Para attım diyor gelmedi bende vermedim zaten. Ama geliyor birde beni tehdit edercesine yok Technopate yazmak da istemiyorum vermedi diye diyor. Aklı sıra ona yazmaması için bedava oyun vereceğim.
Öyle bir şey yaparsa kart geçmişinizi atarsınız, olur biter. Vermediyseniz sorun yok oyunu. Boş verin. İyi satışlar dilerim. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı